barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Bajkolandia - świat dziecięcych zabaw Drukuj Email
Oceny: / 17
KiepskiBardzo dobry 
21.02.2011.

Image
Bajkolandia
BAJKOLANDIA to nowe miejsce, gdzie dzieci mogą radośnie i beztrosko spędzić czas. Inicjatorkami przedsięwzięcia są Panie Jwona Drużyńska i Ilona Gorbacz, którym dzięki przychylności i pomocy Pana Tadeusza Niewiadomskiego udało się stworzyć to wspaniałe miejsce.

Image foto 

Od pierwszego dnia Bajkolandia cieszy się dużym zainteresowaniem, co oznacza, że jej powstanie jest odpowiedzią na potrzeby rynkowe.

BAJKOLANDIA składa się z pięciu sal przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku i wyposażonych w inne sprzęty do gier i zabaw. Jest tu wspaniały labirynt, stoliki do gry „Piłkarzyki” i „Cymbergaj”, sala do zabaw dla dzieci do lat dwóch, pokój urodzinowy, recepcja z szatnią i bufetem oraz miejsce dla oczekujących rodziców, gdzie mogą spędzić czas przy lekturze w oczekiwaniu na swe pociechy.

REKLAMA

ŚWIAT ZABAW znajduje się przy ulicy Dworcowej 5 w Barlinku i czynny jest codziennie w godzinach 12:00-19:00. Opłata za godzinę zabawy wynosi 10 zł, a szalona zabawa bez ograniczeń czasowych kosztuje 12 zł. W soboty i dni świąteczne opłata za godzinę jest wyższa – 15 zł, ale dla dzieci do drugiego roku życia przez cały tydzień, bez względu na czas pobytu opłata wynosi 10 zł. Ponadto Bajkolandia wyszła z ofertą organizacji imprez urodzinowych dla dzieci oraz specjalnych atrakcji dla grup zorganizowanych.

Z pewnością warto odwiedzić BAJKOLANDIĘ, bo nasze pociechy będą zachwycone i miło spędzą czas w gronie innych dzieci.

[Artykuł sponsorowany]


Odsłon: 13495 | Drukuj

Komentarze (12)
1. 23-01-2017
 
Witam wszystkich.Nieprawdą jest to że Bajkolandia jest codziennie otwarta,ponieważ byłem już 2 razy w tyg.z dzieckiem i całowałem klamkę.Podobno funkcjonuje to tylko na weekend :cry :eek  
Jednak zostaję nam jak zwykle Gorzów Wlkp.
 
dylo
2. 27-01-2015
 
bajkolandia- nigdy w życiu !!! zrobiłam tam pierwszy raz urodziny synkowi i ostatni! zapłaciłam kupę kasy paniom za to że stały z koleżankami na dworze i paliły fajki co 5 minut. najpierw pokroiły torta i tyle je widziałam. nie buła klauna nie było żadnych zorganizowanych zabaw, dzieci latały same sobie a panie nawet nie zwracały na nie uwagi, dopiero jak zwróciłam im uwagę czy zorganizują coś dla dzieci, łaskawie 20 min przed końcem sie pobawiły z dziećmi w chowanego. na koniec nie chciały spakować ani torta ani słodyczy dla dzieciaków. wstyd i żenada nawet picie dla dzieci rozlewałam sama bo panie były zajęte koleżaneczkami swoimi. a na koniec jeszcze powiedziały że one i tak to zamykają więc wszystko im jedno. i wcale sie nie dziwie bo taka obsługa nie ma prawa istnieć.
 
olenka
3. 24-02-2011
 
Bajkolandia super - piękne ściany, dużo atrakcji. Kulki mogłyby być z pianki a nie z plastiku no to miejsce nie dla maluchów. Byłam z 3 letnią córką a w bajkolandi biegało stado złożone z 3-4 około 7-8 latków. Niestety byli niezbyt mili - popychali maluchy, przewracali je a na koniec w którymś z tuneli, gdzie utknęła moja córa - zaczęli okładać ją pięściami i szarpać... No ale już koniec ferii - dzieciaki do szkoły a z maluchami od 12 do bajkolandi :)
 
daphne81
4. 22-02-2011
 
SUPER POMYSŁ!
Widać dzieciaki zadowolone i piękny wystrój. Szkoda,że barlineckie przedszkole Pod Topolą choć namiastki nie zaczerpnie z tego pomysłu. Chodzi mi konkretnie o wystrój sal i pięknie pomalowane ściany. Od razu buzia się cieszy.Brawo!!! A przedszkola... WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
martas5555
5. 22-02-2011
 
SUPER POMYSŁ!
A te przepiękne obrazki na ścianach malował mieszkaniec Barlinka :) Wielkie gratulacje dla niego, bo dzięki tym obrazkom ten Bajkoland wygląda rewelacyjnie :)
 
mlody19856
6. 22-02-2011
 
pytanie techniczne
Czy w placowce znajduja sie osoby, ktore sa sklonne zajmowac sie dzieckiem przez kilka godzin, jak ma to miejsce w publicznym przedszkolu/zlobku? :)
 
[DeL]
7. 22-02-2011
 
super pomysł
naprawdę i dzieciaki się cieszą i rodzice. Nie trzeba nigdzie jeździć i ponosić dodatkowych kosztów. I urodzinki jest gdzie dziecku wyprawić. Naprawdę świetny pomysł:):):)
 
Odeta
8. 22-02-2011
 
super pomysł
W końcu coś dla dzieci w tym naszym Barlineczku:)... dzieci zadowolone i maja gdzie się wyżyć:)bardzo mi się podoba!!:) ...
 
mopsik
9. 22-02-2011
 
Czas najwyższy!
No w końcu nie będzie trzeba jeździć i wzbogacać gorzowa! 
GRATULACJE!!!
 
JanuszO73
10. 22-02-2011
 
pięknie!
pięknie pomalowane ściany - kto tak maluje w Barlinku?
 
aniabania


 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Sprzedam działkę budowlaną
MIESZKANIE W BARLINKU - SPRZEDAM
Sprzedam alufelgi
Ławeczka do brzuszków - sprzedam
Kierowca/Dostawca - VIP PIZZA
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
20.02.15:02
 Impresje Kobiece w BOK
(2 komentarze)
20.02.09:43
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(2 komentarze)
20.02.00:28
 TNĄ BEZ OPAMIĘTANIA
(4 komentarze)
19.02.21:43
 Zwycięstwo w Choszcznie
(1 komentarz)
19.02.10:40
 Policja zatrzymała dile
(4 komentarze)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.