barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
DLA POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA Drukuj Email
Oceny: / 6
KiepskiBardzo dobry 
20.10.2014.

Image
POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA
"Uprzejmie proszę o zajęcie się sprawa nieświecącej lampy ostrzegawczej, nad przejściem dla pieszych na Górnym Tarasie, w pobliżu Biedronki - pisze do redakcji mieszkanka tego osiedla. Jadąc od strony centrum miasta, już z daleka widać, że zbliżamy się do miejsca, w którym należy zwrócić uwagę na pieszych.

Image foto

Ta świecąca pulsującym żółtym światłem lampa, jest sprawna. Jadąc od strony ronda, w kierunku osiedla, też jest taka lampa zamontowana, tyle tylko, że od długiego czasu nie świeci. Ważne jest to szczególnie teraz, kiedy wieczorne i  poranne mgły, znacznie ograniczają widoczność. Uważam, że warto ją naprawić. Tym bardziej, że po wspomnianym przejściu porusza się wiele osób. Idących zarówno do sklepu, jak i do szkoły i przedszkola".

REKLAMA

Wspomniana ulica, nad którą zamontowana jest wspominana sygnalizacja ostrzegawcza, jest ulicą miejską. Dlatego to służby miejskie powinny zająć się jej naprawą. Jak tylko to uczynią, powiadomimy o tym.
js


Odsłon: 3861 | Drukuj

Komentarze (21)
1. 23-10-2014
 
cieszy mnie ,ze moja prowokacja odniosła skutek , a teraz na poważnie co da fotoradar ,lammpa ostrzegawcza ,znbaki itp. gdy nie brakuje idiotów ,morderców za kólkiem ,którzy jeżdżą po alk ,nark ,modują ludzi idących po chodniku ,i prawo nie pozwal nawet pokazać ich wizerunku ,i za 6 zabitych dostają 12 lat , a sędzia mówi ,że on nie chciał,drugi morderca nigdy nie miał prawa jazdy ,trzy razy karany za jazdę po pijaku (wyroki w zawieszeniu) zabija ciężarną , i znów nie pokazują twarzy tego skurw.....a , a powinna jego gęba wisieć na każdym rogu ,, itd itp ,krew mnie zalewa jak widze jak się dba o morderców -pijaków .zmienić prawo ,pokazywać ,może obcinać ręce ,żeby skur...l ,nigdy nie usiadł za kólkiem.wiem , ....ze lampa ,fotorad .itp s,a potrzebne ,ale wg mnie trze drastycznie zaostrzyć prawo dotyczące pijaków ,narkomanów za kólkiem
 
jacuś
2. 22-10-2014
 
my tu pierdu, pierdu a GT to najlepszy tor rajdowy w okolicy. Pętla wokół ronda Ofiar Katynia (tfu, ronda Potyry!!!!) gaz do dechy w kierunku Biedronki, w dół Kombatantów na łeb, na szyję na dole nawrót i pod górę, ile maszynka poda....Tak kilka razy i jestem mistrzem! 
Można wieczorkiem (23.00 - 00.00 to już prawie NOC) pooooglądać zawody, igraszki na parkingu pod Biedronką, zażyć smażonej gumy, posłuchać mru, mru silników. A jak się w nocy natrenuję, to w dzień jak znalazł.... 
Co tam radar, co tam progi zwalniające - nie głupotę tylko ściana, inne hamulce nie działają.... A lampa jak była ZDECHŁA, tak dalej jest i ostrzega, ostrzega...
 
Marceli
3. 22-10-2014
 
Marceli /tak foto radar zablokował by rajdowców.
 
adamad
4. 22-10-2014
 
Osobiści sam słucham w trasie RM zamiast radia gdzie co chwile jest reklama.Co do trwam-u to czasem warto obejrzeć i porównać sobie wiadomości np. z tvn-info.
 
jacek3
5. 22-10-2014
 
jacuś / masz problemy z tym że ktoś ma inne zdanie ? Co do RM i TRWAM to z czym masz problem, że oceniasz ludzi po tym czego słuchaja ?  
adamad / trzeba było działać kiedy było już wiadomo, że będzie droga przeprowadzona przez Górny Taras.
 
jacek3
6. 22-10-2014
 
do adamad:a ty pomyśl o pracy jako dyżurny płaczek kraju
 
jacuś
7. 21-10-2014
 
FOTORADAR I SYGNALIZACJA ŚWIETLNA !!!!!! bo jest to naprawdę niebezpieczne skrzyżowanie w pobliżu szkoły i ruszcie się z tym panowie rządzący naszym miastem bo dojdzie do tragedii i wtedy dopiero zaczniecie działać po fakcie. Coraz więcej pojazdów uczęszcza tą drogą żeby ominąć centrum miasta więc DZIAŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ!!!! :?
 
aldo0n
8. 21-10-2014
 
Marceli  a co da foto radar jak kierowca będzie pod wpływem alkoholu lub trawki ? Tragiczny wypadek w Kamieniu Pomorskim.
 
adamad
9. 21-10-2014
 
my tu pierdu pierdu a lampa zdechła. I co dalej? 
Jakie progi, jakie tunele - wystarczy dyżurny fotoradar i będzie superek
 
Marceli
10. 21-10-2014
 
jacuś - A nie myślałeś o pracy jako detektyw ?
 
adamad


 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Sprzedam działkę budowlaną
MIESZKANIE W BARLINKU - SPRZEDAM
Sprzedam alufelgi
Ławeczka do brzuszków - sprzedam
Kierowca/Dostawca - VIP PIZZA
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
20.02.15:02
 Impresje Kobiece w BOK
(2 komentarze)
20.02.09:43
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(2 komentarze)
20.02.00:28
 TNĄ BEZ OPAMIĘTANIA
(4 komentarze)
19.02.21:43
 Zwycięstwo w Choszcznie
(1 komentarz)
19.02.10:40
 Policja zatrzymała dile
(4 komentarze)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.