barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Mieszkańcy Kinic przywitali Bartka Zmarzlika Drukuj Email
Oceny: / 5
KiepskiBardzo dobry 
08.01.2017.

Image
Przywitali Bartka Zmarzlika
07 stycznia w Teatrze Polskim w Warszawie, odbyła się Gala Mistrzów Sportu 82. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i TVP. Jednym z nominowanych był zawodnik Stali Gorzów, żużlowiec Bartosz Zmarzlik. Bartek, nominowany w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2016, zajął 8. miejsce i odebrał statuetkę z rąk czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym, Roberta Korzeniowskiego.

Image foto   

Po części oficjalnej, na Balu Mistrzów Sportu, odbyła się akcja „Dar Mistrzów Sportu”, podczas której zbierane były pieniądze dla Kamila Nowosielskiego, walczącego z nowotworem mózgu. Inicjatorem już drugiej takiej akcji był Piotr Małachowski a w tym roku włączył się do niej Bartosz Zmarzlik, który na licytację przekazał kask, w którym jako najmłodszy zawodnik wygrał imprezę z cyklu Grand Prix. Dzień po Balu, 08 stycznia Bartek Zmarzlik wrócił do domu, do Kinic.

REKLAMA

Już od samego rana mieszkańcy miejscowości szykowali mu gorące przyjęcie, którego raczej się nie spodziewał. Organizatorem i pomysłodawcą niespodzianki był Tomasz Jan Polakiewicz, który „wciągnął” do akcji mieszkańców Kinic. W przygotowaniach uczestniczyli Joanna i Adam Kiełbusowie, Edyta Szamszon, Ewa Juśko, Kamila Pietrzak- Polakiewicz, Zbigniew i Mariola Ostaszewscy, Joanna Rychlińska, Alicja Krupska, Krzysztof Bialik i wielu innych mieszkańców Kinic. Od rano organizowano kwiaty, dmuchano balony, szykowano transparenty i starano się, aby wszystko pozostało w całkowitej tajemnicy.

Wtajemniczono jedynie mamę i babcię Bartka, bowiem to właśnie one informowały zgromadzonych mieszkańców wsi, o której Mistrz będzie w domu. W przywitaniu Bartosza Zmarzlika wzięło udział blisko sto osób, mieszkańców Kinic, Barlinka, Nowogródka i Rychnowa. Były transparenty, kwiaty, sztuczne ognie, szampan a wszystko zakończyło się wspólnym ogniskiem, na którym piekły się kiełbaski.

monikary


Odsłon: 2554 | Drukuj

Bądź pierwszym który skomentuje

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Sprzedam działkę budowlaną
MIESZKANIE W BARLINKU - SPRZEDAM
Sprzedam alufelgi
Ławeczka do brzuszków - sprzedam
Kierowca/Dostawca - VIP PIZZA
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
20.02.15:02
 Impresje Kobiece w BOK
(2 komentarze)
20.02.09:43
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(2 komentarze)
20.02.00:28
 TNĄ BEZ OPAMIĘTANIA
(4 komentarze)
19.02.21:43
 Zwycięstwo w Choszcznie
(1 komentarz)
19.02.10:40
 Policja zatrzymała dile
(4 komentarze)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.