Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

SEWD Centrum Drewna

 piątek 3 maja 2024r.   imieniny: Aleksander, Maria, Mariola

Szukaj ogłoszenia

A A A

Sp. ds. organizacyjnych - praca

Pilne
Kontakt sekretariat@smpiastbarlinek.pl
tel. 95 7479 113 w. 0
Dodane 2024-04-19 16:51:09
Modyfikowane: 2024-04-19 16:51:09

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barlinku

 zatrudni Pracownika biurowego na stanowisko
Specjalista ds. organizacyjnych

na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "PIAST" w Barlinku z siedzibą przy ul. Wodnej 2, 74-320 Barlinek zatrudni Pracownika biurowego na stanowisko Specjalista ds. organizacyjnych na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office (Excel i Word)
  • dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność redagowania pism,
  • dokładność, terminowość, sumienność, umiejętności pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej i wysoka kultura osobista.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu Spółdzielni
  • organizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
  • bezpośredni nadzór nad pracą Gońca
  • comiesięczne rozliczanie poczty wychodzącej nadanej za pośrednictwem operatora Poczta Polska i Gońca Spółdzielni
  • prowadzenie kalendarza Prezesa
  • analizowanie sprawności funkcjonowania przyjętych w spółdzielni rozwiązań organizacyjnych, przygotowywanie wniosków w zakresie doskonalenia organizacji pracy,
  • opracowywanie projektów struktury i regulaminu organizacyjnego spółdzielni,
  • opracowywanie projektów aktów wewnętrznych spółdzielni o charakterze organizacyjno – prawnym, jak: Statut, instrukcje, regulaminy, zarządzenia prezesa spółdzielni – ich ewidencja, aktualizacja i przekazywanie właściwym komórkom organizacyjnym,
  • prowadzenie spraw aktualizacji danych w rejestrze sądowym spółdzielni,
  • kompletowanie i przechowywanie aktów wewnętrznych spółdzielni,
  • ustalanie tekstów pieczątek, szyldów i wywieszek zgodnie z obowiązującymi nazwami stanowisk i komórek organizacyjnych spółdzielni,
  • zaopatrywanie spółdzielni w:

                 - materiały biurowe i art. spożywcze oraz rozliczanie magazynu sekretariatu;

                 - prasę codzienną i inne zaprenumerowane wydawnictwa,

                 - druki ścisłego zarachowania, prowadzenie ich ewidencji i rozliczania,

  • zaopatrywanie pracowników w formularze druków według ustalonych wzorów oraz pieczątki i prowadzenie ich ewidencji,
  • Prowadzenie archiwum spółdzielni,

     Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń,
  • świadczenie urlopowe.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Barlinku, ul. Wodna 2 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@smpiastbarlinek.pl  w terminie do 7 maja 2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu oraz prawie do ich poprawiania. Zostałam/em poinformowana/y o tym, że podane dane osobowe będą przetwarzane przez Spółdzielnię Mieszkaniową „PIAST” w Barlinku, ul. Wodna 2, 74-320 Barlinek w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. organizacyjnych oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Obowiązek podania danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu wynika z art. 22 [1] Kodeksu pracy odnoszącego się do osoby ubiegającej się o zatrudnienie.”

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12192
Wyświetlony: 474
Wygasa: 2024-05-19 16:51:00
W kategoriach: Oferuję