pldaenfrdeuk


 piątek 21 lutego 2020r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego stowarzyszenia chcące zacząć piłkarską przygodę pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Już 5 września w czwartek trenerzy ISF Pogoń Barlinek wspólnie z Klubem Sportowym Fitness - instruktorką Kasią Pilarczyk przeprowadzą na stadionie głównym przy ulicy Sportowej 2 o godzinie 17.00 NAJWIĘKSZY, PIŁKARSKI TOR PRZESZKÓD DLA NAJMŁODSZYCH - będzie to dobra okazja do sprawdzenia swoich dzieci - trener koordynator Sławomir Król - tel. 783 212 935.

O NAS

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących poznać bliżej nasz system treningowy. Prowadzone są całoroczne nabory do poszczególnych grup od 3 roku życia. Nasze grupy BAMBINI, SKRZATY, ŻAKI, ORLIKI, MŁODZIKI, TRAMPKARZE regularnie biorą udział w rozgrywkach ligowych ZZPN oraz mają możliwość skorzystania z corocznych obozów i campów piłkarskich. Warto nadmienić, że w tym roku młodziki awansowały do wojewódzkiej ligi trampkarza, gdzie mają możliwość rywalizować z czołowymi drużynami z województwa zachodniopomorskiego. Dzięki projektowi POGOŃ BARLINEK 2018 gwarantujemy grę we wszystkich kategoriach wiekowych od bambini po seniora -  szkolimy wszystkie dzieci do wieku trampkarza, później chłopcy przechodzą do juniora CRS Pogoń Barlinek, gdzie wkrótce będą stanowić siłę seniorskiej, barlineckiej Pogoni. 

 

 

MYŚL SZKOLENIOWA

Celem naszego systemu treningowego jest doprowadzenie zawodnika do wysokiego indywidualnego poziomu piłkarskiego, w wyniku czego da mu to przygotowanie do gry zespołowej w późniejszym wieku. Naszym zdaniem podstawowym błędem jest w wieku młodego zawodnika stawianie na wynik drużynowy a nie na indywidualne wyszkolenie piłkarskie każdego dziecka z osobna. Bowiem wynik drużyny nie przekłada się na indywidualny jego rozwój. Nasz nowatorski system treningowy zapewnia właśnie taki sposób spojrzenia inaczej na piłkę nożną.

 

barlinek

 

Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności znajdują na stronie internetowej www.isfbarlinek.pl  i na naszym profilu FB

 

[Artykuł sponsorowany]