pldaenfrdeuk

 sobota 8 sierpnia 2020r.   imieniny: Cyprian, Cyryl, Emil

Reklama

A A A

Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Prawo i Sprawiedliwość w Barlinku chcielibyśmy podziękować za tak liczny udział w wyborach oraz poparcie dla Prezydenta Andrzeja Dudy. Dzięki Państwa głosom, Andrzej Duda wygrał w naszej gminie w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

Jednak to jeszcze nie koniec. 12 lipca czeka nas druga tura i decydujące starcie – BITWA O POLSKĘ! Nie możemy teraz odpuścić i zadowolić się tym zwycięstwem. Dlatego prosimy o więcej i więcej i więcej. Prezydent Andrzej Duda potrzebuje tego bardziej niż kiedykolwiek.

Kampania Wyborcza nabiera tempa, dlatego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na dwa spotkania z dwoma najważniejszymi osobami w państwie:

  • Prezydent Andrzej DudaMYŚLIBÓRZ, 2 lipca br. o godz. 14.00 na Rynku
  • Marszałek Sejmu RP Elżbieta WitekBARLINEK, 3 lipca br. o godz. 19.00 na Rynku Miejskim

Pokażmy, że wyniki z pierwszej tury wyborów prezydenckich i wcześniejszych parlamentarnych nie był przypadkiem. Nie zwalniajmy tempa, nie odpuszczajmy, nie siadajmy laurach.

Idźmy 12 lipca do urn wyborczych i wybierzmy najlepszego kandydata – Prezydenta Andrzeja Dudę. Dudnimy z całych sił gdzie się tylko da! Zwyciężymy! #DUDA2020

PS. Wielki szacunek dla osób odpowiedzialnych za zorganizowanie pierwszej tury wyborów w gminach i wszystkich członków komisji wyborczych. Dzięki wam wybory zostały przeprowadzone sprawnie i uczciwie a głosy szybko policzone. Dziękujemy!!!

 

Komitet Prawo i Sprawiedliwość w Barlinku

 

barlinek

 

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]