Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
DEPILACJA LASEROWA W NALA BEAUTY STUDIO

Chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia? Zapraszam Cię do skorzystania z najnowszej usługi, którą oferuję w moim gabinecie - depilacja laserowa. Zastanawiacie się, czy jest to bezpieczne? Zdecydowanie TAK.

MISTRZOWIE POLSKI Z BARLINKA

Barlineccy Krótkofalowcy kolejny raz uczestniczyli w spotkaniu Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych SP-DX- Club. Tegoroczny zjazd SP-DX-Clubu odbył się w dniach 1-3 września w Jarnołtówku na Opolszczyźnie. Barlinecki Klub był reprezentowany przez Stanisława SP1IVL, Artura SP3LPR, Wojtka SQ1WO oraz Roberta SP1D. W trakcie zjazdu zostały ogłoszone wyniki współzawodnictwa INTERCONTEST za rok 2022.

PODPISANIE UMOWY NA REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2111Z NA TERENIE GMINY NOWOGRÓDEK POMORSKI I GMINY BARLINEK

W dniu 7 września 2023r. na spotkaniu w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Zachodniopomorskim a Zarządem Powiatu w Myśliborzu o przyznaniu Powiatowi Myśliborskiemu wsparcia finansowego na realizację zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 2111Z na terenie Gminy Nowogródek Pomorski i Gminy Barlinek”.

MURAL ''NIEPODLEGŁA'' OFICJALNIE ODSŁONIĘTY

Wprawdzie na ścianie budynku przy ul. Niepodległości, graffiti widnieje już od początku września, to dopiero dziś 20 września, dokonano jego oficjalnego otwarcia. Uroczystość rozpoczęła się na Rynku Miejskim, gdzie odtańczono poloneza.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA W PŁONNIE

16 września w Płonnie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, którego organizatorami byli sołtys wsi, rada sołecka oraz Biblioteka w Płonnie. Podczas festynu odbyło się mnóstwo konkursów i zabaw, podczas których wszyscy doskonale się bawili.

UCZCZONO DZIEŃ SYBIRAKA

Prezes Związku Sybiraków w Barlinku Maria Symonowicz w towarzystwie Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności Cezarego Michalaka, Sekretarz Barlinka Ewy Hinc – Dziedziela, złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze pod pomnikiem Sybiraków.

MUZEUM ZAPRASZA NA OTWARCIE MURALU

Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na oficjalne odsłonięcie muralu „Niepodległa”. 20 września (środa) godz. 12.00. Spotkajmy się na Rynku Miejskim, gdzie wspólnie z grupą artystyczną „Pasja”, działającą przy Barlineckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, zatańczymy poloneza.

W LUBIANIE ZJECHAŁY SIĘ KLASYKI

Fiat 126p, Cadillac, VW, Mercedes, Żuk i wiele innych pojazdów, zjechało 16 września do Lubiany. Wszystko za sprawą Rajdu Turystycznego Szlakiem Dębów II runda o Puchar Pomorza Zachodniego.

KOLEJNY SEZON KARATE ROZPOCZĘTY

Barlinecka Akademia Karate, będąca częścią stowarzyszenia Centrum Rozwoju Sportu, rozpoczęła właśnie kolejny sezon. Treningi, które prowadzą Sebastian Rozpędęk i Cezary Michalak instruktorzy karate 3 dan, są podzielone na dwie grupy.

TO JUŻ 55 LAT PO MATURZE

W tym roku, minęło już 55 lat od momentu, kiedy usiedliśmy w ławkach i napisaliśmy nasz egzamin dojrzałości. 09 września odbyło się kolejne spotkanie pierwszych absolwentów Technikum Mechanicznego w Barlinku.

LOKOMOTYWY I STARE SAMOCHODY – ZAPRASZAMY DO LUBIANY

Automobilklub Stargard oraz sołtys Lubiany Ryszard Kwieciński, zapraszają na Rajd Turystyczny Szlakiem Dębów II runda o Puchar Pomorza Zachodniego. Rajd rozpocznie się 16 września o godz. 9.00 w Dolicach, a my zapraszamy Was do Lubiany Pyrzyckiej, gdzie spotkacie uczestników wydarzenia.

DOŻYNKI WIEJSKIE W DZIEDZICACH

9 września w miejscowości Dziedzice, odbyły się Dożynki Wiejskie 2023. Uroczystość rozpoczęto od mszy św. dziękczynnej, w której udział wzięli mieszkańcy sołectw Jarząbki, Stara Dziedzina oraz Dziedzice.

OGRÓD DENDROLOGICZNY W PRZELEWICACH ŚWIĘTOWAŁ 90 LAT ISTNIENIA

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce 8 września, kiedy to Ogród Dendrologiczny w Przelewicach obchodził swoje imponujące 90-te urodziny. Tego dnia obyło się Ogólnopolskie Sympozjum z okazji 90-lecia Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach pt. ,,Historyczne parki i ogrody dziedzictwem kultury oraz miejscem nowych form edukacji".

I ŚWIĘTO POLSKICH DZIECI WOJNY

10 września 2023r po raz pierwszy w Barlinku, obchodzono Narodowy Dzień Polskich Dzieci Wojny. W tym dniu, odbyła się uroczysta msza święta w intencji Polskich Dzieci Wojny. W nabożeństwie uczestniczyli członkowie związku oraz mieszkańcy Barlinka wraz z Burmistrzem Dariuszem Zielińskim.