BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Sporo dzieje się i dziać będzie, w temacie inwestycji w barlineckim szpitalu. Na ukończeniu jest remont kolejnych dwóch pięter w budynku, byłego hotelu dla pielęgniarek. Podobnie, jak na jego parterze, także i na kolejnych dwóch piętrach funkcjonować będzie Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy.

Koniec prac pozwoli na przeniesienie pacjentów ZP-O z poddasza budynku, w którym znajduje się m.in. oddział chirurgiczny do innych pomieszczeń. Tym samym znacznie zwiększy się komfort pacjentów wymagających szczególnej opieki. Opuszczone poddasze zagospodarowane zostanie w taki sposób, aby nie musieli już tam przebywać pacjenci.

REKLAMA

Kolejną inwestycją, która ruszy lada dzień, jest modernizacja starej szpitalnej hydroforni. Remont kosztował będzie około 1 mln zł. Szpital uzyskał 50. procentowe dofinansowanie do tych prac. Po zakończeniu robót, szpital będzie zaopatrywany w wodę najwyższej jakości. Będzie także praktycznie niezależny od dostaw wody z zewnątrz.

Władze szpitala przymierzają się także do kolejnej inwestycji, która kosztować będzie kilka milionów złotych. Chodzi mianowicie o łącznik pomiędzy wspominanym budynkiem byłego hotelu pielęgniarek, a budynkiem gdzie obecnie funkcjonuje m.in. oddział internistyczny. Jego budowa pozwoliłaby na znacznie polepszenie warunków dla pacjentów korzystających z tzw. interny. Obecnie trwają przygotowania do sporządzenia dokumentacji technicznej tego przedsięwzięcia.
js

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.