sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Podczas Pucharu Interkontynentalnego w Ostrawie Sofia Ennaoui pobiegła na 1500 metrów. W swoim ostatnim starcie w tegorocznym sezonie nasza reprezentantka zajęła siódme miejsce.

W ten weekend m.in. złote medalistki w biegu na 400 metrów odwiedziły Kraków, gdzie były gwiazdami podczas Verva Street Racing w strefie Orlenu. Nasza zawodniczka - Sofia Ennaoui postanowiła wybrać się do czeskiej strawy, gdzie kończyła tegoroczny sezon.

 

REKLAMA

W Ostrawie zabrakło także m.in. Laury Muir, mistrzyni Europy z Berlina w biegu na 1500 metrów. W zasadzie to nasza Sofia była jedną z dwóch Europejek, które wystąpiły w tym biegu. Drugą była reprezentantka gospodarzy - Simona Vrzalova.

Na czeskim stadionie najlepsza okazała się Winny Chebet. Kenijka zwyciężyła z czasem 4:16.01. Sofia do mety dobiegła z czasem 4:22.56 i zajęła siódme miejsce. W mediach społecznościowych podkreśliła, że tym startem kończy sezon.

Dawid Lis

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.