sobota 9 grudnia 2023r.   imieniny: Leokadia, Waleria, Wiesław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (2)

W piątek 19 lipca, wraz z oddaniem do użytku trasy średnicowej, na kierowców czekają spore zmiany. Zmieniona zostanie organizacja ruchu na ulicy 31 Stycznia - na skrzyżowaniu z nową drogą i na skrzyżowaniu ulic: Dworcowa, św. Bonifacego, 1 Maja, Pełczycka.

Na ulicy 31 Stycznia drogą z pierwszeństwem przejazdu będzie nowa droga DW 151. Informują o tym znaki, które zostaną odsłonięte w dniu otwarcia trasy.

REKLAMA

Spore zmiany czekają na kierowców na ulicy Dworcowej. Będzie to droga z pierwszeństwem przejazdu. Jadący od strony Pełczyc będą musieli przepuścić pojazdy jadące od strony ronda. W tamtym rejonie przybędzie nowych miejsc wyłączonych z ruchu. Szczegóły przedstawiamy na mapce.

 

barlinek

 

Drogowcy ustawiają tam nowe znaki drogowe. Malowana będzie jezdnia, na której wytrasowano nowe pasy ruchu.

Od piątku trzeba będzie zwracać baczną uwagę na znaki. Zmieni się wiele. Nie jedźmy na tzw. pamięć.

js

 

Komentarze

Guest

Cytuję Obejście Oficjalnie Otwarte:
Przypomnijmy, że to nie koniec inwestycji. W projekcie jest obecnie II etap budowy, który będzie stanowił kontynuację drogi DW 151 od początku średnicówki czyli ul. 31-go Stycznia DW 156 do DW 151 (skrzyżowanie ulic Gorzowskiej i Długiej). Inwestycja zakłada budowę ronda na skrzyżowaniu z ul. 31-go Stycznia. 10 października 2018 roku w Barlineckim Ośrodku Kultury, podpisano list intencyjny ws. przystąpienia do realizacji budowy II etapu obejścia Barlinka wzdłuż DW 151. Dwa miesiące później, w grudniu tego samego roku, województwo zachodniopomorskie zawarło umowę na opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Barlinek w ciągu drogo woj. Nr 151 – etap II” z terminem realizacji do 30.11.2020r.


Cytat z innego artykułu, wydaje się że jednak powstanie tam rondo. Zapewne też to trochę potrwa ale będzie pewnie warto poczekać.

Guest

Cytuję Guest:
A w zimie co tam się będzie działo...wolę nawet nie myśleć...pod górkę jak i z górki.
Z jednej strony rozpędzone TIR-y, z drugiej ledwo wczołgające sie ciężarówki, a pomiędzy przejścia dla pieszych....no GRATULACJE ZA POMYSŁ...na to mógł wpaść chyba jakiś znajomy Barei :)
Jeśli drżysz z powodu jednej górki to co mają powidzieć mieszkający w górach? :D
+1

Guest

A w zimie co tam się będzie działo...wolę nawet nie myśleć...pod górkę jak i z górki.
Z jednej strony rozpędzone TIR-y, z drugiej ledwo wczołgające sie ciężarówki, a pomiędzy przejścia dla pieszych....no GRATULACJE ZA POMYSŁ...na to mógł wpaść chyba jakiś znajomy Barei :)
+6

Guest

NiestNiestety teraz mamy takich wyuczonych specjspecjalistów że komputer i wszystko wyrysuje i nie chcę im się myśleć.Jak tak dalej będą upośledzać społeczeństwo najnowszą elektroniką to ludzie zapomną co to myślenie.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Niech mi ktoś wytłumaczy jak mam jechać od lidla w stronę szosowej bo naprawdę tam jest niezle namieszane,Przecież tam sie nawet samochód nie zmieści z jednej strony wysepka a z drugiej pole minowe.Na drodze nie ma nawet znaków poziomych o ustąpieniu jadącym średnicówką.


Dużo "L" jeździ po Barlinku podpytaj jak nie wiesz, po za tym prawa strona ma zawsze pierwszeństwo.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież