BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Barlinecki Ośrodek Kultury i Gmina Barlinek, zapraszają na V Letnie Wieczory Filmowe. W tym roku nieco inne, skromniejsze ale przede wszystkim bezpieczne. Tegorocznym priorytetem jest dbanie o zdrowie Wasze oraz nasze.

Dostosowaliśmy imprezę do obowiązującego wszystkie kina plenerowe reżimu sanitarnego, co wiąże się z przestrzeganiem przez nas wszystkich specjalnie stworzonego regulaminu. Niestety w tym roku musieliśmy zrezygnować z organizacji animacji oraz projekcji bajek. Nie pozwoliły nam na to odpowiedzialne za wydawanie pozwoleń służby, więc skupiliśmy się na projekcjach dla widzów dorosłych.

REKLAMA

Letnie Wieczory Filmowe zaczynają się 17 lipca, potrwają pięć tygodni, do 15 sierpnia. Filmy wyświetlane będą w piątki i soboty  o 21.30. Zabraknie herbaty i poczęstunku – przykro nam, ale nie możemy Was niczym częstować. Nie będzie też leżaków i kocyków (te możecie zabrać ze sobą). Będą krzesła, ławki. Wszystko ustawione w odpowiedniej, bezpiecznej odległości. Najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały podczas tegorocznych Letnich Wieczorów Filmowych – przed wejściem będziemy dokonywać pomiaru temperatury, pamiętajcie o zakładaniu maseczek (przyłbic) i zachowaniu odległości w oczekiwaniu na wejście na teren imprezy, konieczne będzie wypełnienie ankiety bezpieczeństwa, nie będzie możliwości przestawiania krzesełek, do toalety chodzimy pojedynczo, podczas seansu nie ściągamy maseczki i zachowujemy ustalone odległości. My ze swej strony będziemy dezynfekowali miejsca siedzące a także toalety. Prosimy Was, zapoznajcie się z regulaminem imprezy. Zarówno regulamin jak i ankietę znajdziecie na letniewieczoryfilmowe.pl

Zależy nam, aby V Letnie Wieczory Filmowe były bezpieczne, więc przestrzegajmy regulaminu i dbajmy o siebie nawzajem. Na teren imprezy może wejść tylko 50 osób (nie wliczając obsługi). Prosimy więc Was, nie zostawiajcie przyjścia na seans do ostatniej chwili, bo może się okazać, że nie wejdziecie. Dla nas to też trudny czas, ale są zasady, których przestrzegać musimy. Bez nich, tegoroczne Letnie Wieczory Filmowe w ogóle by się nie odbyły. Prosimy, bądźcie dla nas w tym roku wyrozumiali.  Dziękujemy Sponsorom, bo dzięki nim, a wiemy wszyscy, że ten rok nikogo nie rozpieszcza, udało się te V Letnie Wieczory Filmowe zorganizować.

A tak przedstawia się tegoroczny repertuar:

17 lipca (piątek) godz. 21.30 – „Przebudzenie dusz”
18 lipca (sobota) godz. 21.30 – „Czym chata bogata!”

24 lipca (piątek) godz. 21.30 – „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”
25 lipca (sobota) godz. 21.30 – „Daddy Cool”

31 lipca (piątek) godz. 21.30 – „Cudowny chłopak”
01 sierpnia (sobota) godz. 21.30 – „Miasto 44” (projekcja dla upamiętnienia bohaterów Powstania Warszawskiego)

07 sierpnia (piątek) godz. 21.30 – „Chłopaki nie płaczą”
08 sierpnia (sobota) godz. 21.30 – „Bodyguard zawodowiec”

14 sierpnia (piątek) godz. 21.30 – „Aż do piekła”
15 sierpnia (sobota) godz. 21.30 – „Gotowi na wszystko. Exterminator”

Serdecznie zapraszamy. Wstęp oczywiście, jak co roku – WOLNY!

 

BOK - Letnie Wieczory Filmowe (nadesłane)

 

barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.