BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Certyfiakt POT dla Barlinka
Barlinecki Produkt Turystyczny "Barlinek Europejska Stolica Nordic Walking" otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny 2008. Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła w 2008 roku VI edycję konkursu na najlepszy produkt  turystyczny w Polsce.

Konkurs jest dwustopniowy. Najpierw trzeba przejść eliminacje wojewódzkie, następnie najlepsze produkty wędrują do Warszawy, gdzie komisja złożona z najwyższej rangi specjalistów wybiera kilkanaście najlepszych produktów. Do finału konkursu w tym roku trafiło aż 70 produktów z Polski.

Certyfikat to jak znak wysokiej jakości, to najbardziej prestiżowe wyróżnienie jakie można uzyskać w Polsce. Z naszego województwa laureatem tego projektu stał się również produkt: „Podziemne Trasy Turystyczne po Szczecinie”.

REKLAMA

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2008 roku otrzymały następujące produkty turystyczne:

Województwo Dolnośląskie:    
Elżbieta Szumska - Kopalnia Złota Sp. z o.o. za Podziemną Trasę Turystyczną w Złotym Stoku

Województwo Kujawsko-Pomorskie:
TO - TUR Toruńska Turystyka za Żywe Muzeum Piernika w Toruniu
Urząd Miasta Chełmno za Chełmno Miasto Zakochanych

Województwo Lubuskie:
Urząd Miasta Żagań za Muzeum Martyrologii Alianckich Jeńców Wojennych w Żaganiu za Wielką Ucieczkę - The Great Escape

Województwo Łódzkie:
Łódzki Klub Trekkingowy za Explorers Festiwal - światowe indywidualności 

Województwo Podkarpackie:
Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka za Szwejków z Cesarsko - Królewskiej Twierdzy Przemyśl

Województwo Podlaskie:
Starostwo Powiatowe w Hajnówce za Białowieski Szlak Turystyczny

Województwo Pomorskie:
Lidia Czapiewska za Centrum Edukacji i Promocji Regionu Szymbark

Województwo Warmińsko-Mazurskie:
Miasto Mrągowo za Piknik Country i Western City

Wyróżnienie:
Stowarzyszenie Transgraniczny Klaster Turystyczny Szlak Wodny za Szlak Wodny Berlin - Szczecin - Bałtyk

 {jgxtimg src:=[images/stories/aaktualnosci2/certyfikat_d.jpg] width:=[450]}

Certyfikat na uroczystej Gali w Warszawie odebrała Pani v-ce Burmistrz Barlinka Amelia Pakosz oraz Pełnomocnik Burmistrza ds. Nordic Walking Katarzyna Mielcarek.

Na uroczystości było wiele ważnych osobistości ze świata polityki i mediów: Pani Minister ds. Turystyki, Prezesi Polskiej Organizacji Turystycznej, redaktorzy TV oraz Polskiego Radia, wielcy podróżnicy i alpiniści, np; Elżbieta Dzikowska (znana z programu „Pieprz i wanilia”). Każdy certyfikat wręczała inna osobistość. Dla wszystkich zaproszonych zaśpiewała Reni  Jusis. Oczywiście był też zwycięski toast lampką szampana.

Na zwycięstwo złożyła się oferta wielu instytucji, które tworzą CENTRUM NW W BARLINKU oraz jednostki Urzędu Miasta Barlinek zajmujące się promocją. Całość koncepcji na konkurs przygotowywało BOK - Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku.

Myślę, że to niezły akcent z okazji 730- lecia Barlinka. Możemy być dumni, że mieszkamy w mieście, które ma szansę być atrakcją turystyczną już nie tylko w skali regionu, ale i kraju. Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do poznania Nordic Walking! 

Katarzyna Mielcarek

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/warszawa/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.