BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)

BOK – Centrum Informacji Turystycznej wraz z Nadleśnictwem Barlinek, zapraszają na „Marsz nordic walking śladami Mistrzostw z grzybobraniem”. 12 września (sobota), start Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego, godz. 10.00.

 

REKLAMA

W programie m.in. rozgrzewka, marsz, ciekawe opowieści oraz poszukiwanie grzybów. Zakończenie rajdu na Plaży Miejskiej. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, konieczne są wcześniejsze zapisy. Prosimy o zapisywanie się do 09 września – tel. 95 7462 874 lub osobiście w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Paderewskiego 7. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

BOK

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.