sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

W przestrzeni publicznej, na ostatniej sesji Rady Miejskiej (27 sierpnia), poruszony został temat przygotowania do sezonu letniego w 2021. Jeden z barlineckich radnych, złożył wniosek o wykonanie kilku zjeżdżalni do wody.

Miałyby one stanąć na Plaży Miejskiej, wzorem tych, które pamiętamy jako słoniki, każdy o innym imieniu. Wielu obecnych i byłych mieszkańców miasta, nie tak dawno, mogło przeczytać w opublikowanych przez nas artykułach dotyczących turystyki, o historii plaży.

 

REKLAMA

 

Pokazaliśmy zdjęcia i w komentarzach pod nimi, z sentymentem wspominali Państwo tamte czasy. Dowiedzieliśmy się też, że słoniki zostały wykonane w Mostkowie. Bardzo się cieszymy, że nasze artykuły przywróciły radosne wspomnienia z dzieciństwa a swoją drogą zastanawiamy się, jakie jest Państwa zdanie na wniosek złożony przez radnego? Czekamy na Państwa opinie.

M.Przybylska

 

barlinek

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Po co inwestować w coś co jest nierentowne.
Plaża, szpital, szkoły, basen miejski, ....
Będzie trzeba to wszystko niebawem pozamykać.

A No po to, że na tym polega państwowość, a nie prowadzenie firmy. Po to są podatki by utrzymywać coś co jest nierentowne. Jak szkoły, szpitale, przewozy osobowe, muzea, stadiony, boiska. Jeżeli ktoś skończył 18 lat i edukacje przynajmniej na poziomie podstawowym to powinien to wiedzieć.
-2

Guest

Po co inwestować w coś co jest nierentowne.
Plaża, szpital, szkoły, basen miejski, ....
Będzie trzeba to wszystko niebawem pozamykać.

Guest

Cytuję gracvsiek:
Witam, moją propozycją jest zrobienie trampoliny obok jakiegoś głębokiego miejsca. Sprawi to dużo frajdy dla najmłodszych jak i trochę starszych. Pozdrawiam 8)

W ostatnich latach ratownicy nie pozwalali skakać do wody nawet z pomostu (dlatego na plażę nie chodzą nastolatki), więc pewnie na trampolinę też nie będzie zgody
+1

gracvsiek

Witam, moją propozycją jest zrobienie trampoliny obok jakiegoś głębokiego miejsca. Sprawi to dużo frajdy dla najmłodszych jak i trochę starszych. Pozdrawiam 8)
+2

Guest

Cały obiekt powinien mieć zrobioną gruntowną renowację od fundamentów po dach, z przywróceniem wszystkich ozdób które widać na zdjęciach z okresu przedwojennego. Przed wejściem też przydało by się odnowienie. Środki UE kończą się za kilka lat. To ostani dzwonek. To samo dotyczy budynku muzeum. Które jest potwornie niedoinwestowane. Ale prezent dla miasta (Hala Sportowa) od Barona von Dieckow lepiej było sprzedać. Bo to się właśnie robi z prezentami mającymi służyć wszystkim mieszkańcom.
+6

Guest

Jak dzisiaj pamiętam zjeżdżalnie po prawej stronie, tzw plastykowy ślimak Olecha, którą miasto sfinansowało, aby uatrakcyjnić. Stała później bezrobotna, bo trzeba było jakieś bilety kupować, wodę puszczać, pilnować porządku. Po kilku sezonach zapomniana, już bez wody, bo pompa znikła, czy zamarzła.... A może się mylę?
+8

krytyk

Oczywiście! Ale znając życie to Burmistrz czy ktoś kto tym obiektem zarządza powie że kasy brak na takie wygody :D I jedynym ratunkiem będzie budżet obywatelski :lol: Teraz plaża jest jałowa i nawet darmowe wejście nie przekonuje :) Mamy taką ładna plaże aż szkoda że nie ma kogoś kto to dobrze "pociągnie"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.