BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

06 października ok. godz. 17.00, doszło do zdarzenia drogowego na DW 156, odcinek Barlinek – Krzynka. Kierująca samochodem osobowym Daewoo Tico, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącego prawidłowo Nissana Qashqaia.

Jak powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, kierującą Daewoo przetransportowano na obserwację do szpitala w Barlinku, natomiast kierująca Nissanem, została przewieziona (również na obserwację) do szpitala w Gorzowie.

 

REKLAMA

 

Pracujący na miejscu policjanci, przebadali kobiety na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Obie były trzeźwe. Przyczyna i przebieg zdarzenia nie są póki co znane, wyjaśnią to policjanci, którzy prowadzą w tej sprawie czynności. Na miejscu pracowały dwa zastępy OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

 

M. Przybylska

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Czytam i nie wierzę, jeżeli ludzie faktycznie myślą że to coś da ? Szok. Sam jeżdżę i nie interesują mnie oznaczenia kto gdzie jak zginął.

Wystarczy dostosować jazdę do warunków - więcej nie potrzeba. Czy ktoś jedzie 200 czy 80 jest ok pod warunkiem że robi to w warunkach ku temu sprzyjających.

Wystarczy to jeździć ZGODNIE z przepisami, a nie uważać się za mądrzejszego od innych. Nie jesteście nie wiadomo jakimi figurami, żebyście mieli prawo zapieprzać ile sie zechce.
-1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Po co oznaczać, zgłosiłem swego czasu niebezpieczne drogowe miejsce w gminie Barlinek, to usłyszałem odpowiedź, że nie było tam nigdy zdarzenia drogowego i sprawą nie nie zajmą a to droga gminna więc nasze wołanie o bezpieczna gminę spotyka się właśnie z takimi odpowiedziami. Jak zdarzy się wypadek komuś ważnemu to wtedy zaczną działać.

To nie jest droga gminna, jednak gmina powinna dbać o bezpieczeństwo swoich mieszkańców i zajęć się problemen.

Sorry ale proszę czytać ze zrozumieniem, napisane jest że to co zgłosiłem było drogą gminną a nie droga do Krzynki.
+9

Guest

Do samej Krzynki droga nie jest zła,wystarczy zwolnić niezależnie od pogody.Pisze ktoś o nowej drodze,szerszych poboczach wtedy wypadków będzie jeszcze więcej bo mlodzi kierowcy zapominają że to las .Liście ,zwierzyna itd. Zabija prędkość i glupota.

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Co roku na tym odcinku ktos ginie. Czy nie można jakoś tego oznaczyć ostrzec??

Kiedy ktoś tam zginął?

20.06.2020
+1

Guest

Ta droga jest bardzo niebezpieczna !!! wiele razy jadąc do Barlinka ta droga z Krzynki czy odwrotnie kierowcy jada tam ponad 90km/h nie patrząc na nikogo. Zwłaszcza ten nieszczęsny zakret !!!!!!! kierowcy jadąc z naprzeciwka wjezdzaja na sąsiedni pas "powiedzcie" co ma zrobić kierowca ?? zjechać na pobocze ? Tam nie ma pobocza !!!!
Kpina i jeszcze raz kpina ! dawno juz powinni zorbic tam oznaczenia BA ! COKOLWIEK COS ZROBIC tyle osób tam juz zginęło tyle wypadkow a Gmina nie reaguje WSTYD !!
+2

Guest

Czytam i nie wierzę, jeżeli ludzie faktycznie myślą że to coś da ? Szok. Sam jeżdżę i nie interesują mnie oznaczenia kto gdzie jak zginął.

Wystarczy dostosować jazdę do warunków - więcej nie potrzeba. Czy ktoś jedzie 200 czy 80 jest ok pod warunkiem że robi to w warunkach ku temu sprzyjających.
+10

Guest

Moim zdaniem droga śmierci. Za każdym razem jak tam jadę, boję się że z naprzeciwka moim pasem będzie jechało rozpędzone wyprzedzające auto. Na tych zakrętach czas na reakcję jest bardzo krótki, a zjechać nie ma gdzie... Kierowców wyprzedzających tam notorycznie na podwójnej ciągłej też nie brakuje. Ta droga, oraz droga do Pełczyc powinny być jakoś oznaczone, np znakiem "Czarny punkt" z informacją ilu rannych było rannych i zabitych w zdarzeniach na tej drodze, coś takiego jest przy wjeździe do Szczecina.
+4

Guest

Cytuję Guest:
może wystarczy zwolnić i nie jechać jak oszołom?:)

Oszołom To z ciebie widziałeś jakie są pobocza dziura na dziurze szybko można w paść i wyjechać z drogi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.