BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Komunikat
Komisariat Policji w Barlinku zwraca się z prośbą o kontakt w sprawie brutalnego pobicia  mężczyzny w dniu 01.12.2008r ok. godziny 23.35 na ul. Jeziornej, teren byłych Zakładów Drzewnych. Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała, został przewieziony do szpitala w Barlinku.

Osoby mogące pomóc w sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Barlinku tel. (095-746-17-50) lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

mł.asp. Agnieszka Strzemecka

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.