BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
MAGAZYN SOŁECKI W RYCHNOWIE

W lipcu tego roku została podpisana umowa dotacji  z Województwem Zachodniopomorskim w ramach „Grantów sołeckich 2020” na realizację projektu pn. Magazyn Sołecki w Rychnowie.

 

REKLAMA

  

Środki Grantu sołeckiego, który nie pokrywał całości wydatków, zostały uzupełnione Funduszem Sołeckim. Przeprowadzono remont dachu, zastępując starą betonową dachówkę dachówką ceramiczną. Otynkowano i pomalowano ściany, wykonano opaskę wokół budynku. Zadanie zostało zrealizowane we współpracy Gminy Barlinek z Sołectwem Rychnów.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

 

Komentarze

-1

Guest

Po co to? Na co to? Szkoda pieniędzy na takie remonty niczego. Ludziom dajcie do portfela bo przez wymyślonego wirusa plajtują........

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.