niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
HAZARD W SALONIE FRYZJERSKIM

Nie tylko Barlinek ale i niedalekie Choszczno to miejscowości, w których funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), w ostatnim czasie zamknęli nielegalne punkty hazardowe. Przypomnijmy, że w lutym funkcjonariusze KAS wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu przeszukali lokal w centrum Barlinka, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe.

 

REKLAMA

 

Zabezpieczono m.in. 11 komputerów wykorzystywanych do urządzania gier online, gotówkę, kamery i telefon komórkowy. Kobiecie prowadzącej lokal, postawiono zarzuty urządzania nielegalnych gier hazardowych. Kolejny punkt zamknięto w Choszcznie.

 

 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeszukali lokal w Choszcznie, w którym organizowano nielegalne gry online. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził salon fryzjerski, którego okna i drzwi oklejone były czarną folią. W taki charakterystyczny sposób, często bywają zaś „udekorowane” nielegalne salony gier hazardowych. Zabezpieczono pięć komputerów, na których możliwy był nielegalny hazard, monitoring-rejestrator, ruter, dwa telefony komórkowe oraz 1551,50 zł gotówki. Przesłuchano sześć osób – pięciu graczy i kobietę podejrzewaną o organizację nielegalnego hazardu, której postawiono zarzuty. Tego rodzaju nielegalne działanie jest przestępstwem karnym-skarbowym zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat trzech oraz karą administracyjną w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego zakwestionowanego komputera Działania funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie  - poinformowała naszą redakcję Małgorzata Brzoza Rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

 

M.Przybylska 

 

 

Komentarze

Guest

Gdyby mieli kilkanaście milionów w skrytce w szafie nic by im nie zrobili , jeszcze by się wszystkim śmiali w twarz , ale że są maluczcy to będą ukarani . Prawo w Polsce to porażka , ci równiejsi mają sądy na telefon .
+21

Guest

A Barlinecka policja ślepa, że lokal rzekomo zamknięty super pokazową akcją w lutym po tygodniu został znowu otwarty i ma się bardzo dobrze do dzisiaj.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież