Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa czytała bajki

Tradycyjnie już oddział dziecięcy barlineckiej biblioteki zorganizował dla swoich najmłodszych czytelników, sobotnie czytanie bajek. Tym razem bajki czytała im Królowa Puszczy Barlineckiej, która do biblioteki przybyła w asyście swoich skrzatów.

 

Jako, że już niedługo święta, to i czytane bajki były z tym okresem czasu związane. Po zaprezentowaniu kilku z nich, dzieciaki rysowały do nich ilustracje. Można je oglądać w bibliotece. 

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/bajki2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.