BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU

Komisariat Policji w Barlinku prowadzi postępowanie, w sprawie wypadku komunikacyjnego zaistniałego w dniu 05 czerwca 2021 r. około godziny 9.00. Na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. 31 stycznia (przejście na przeciwko marketu Lidl) kierujący nieustalonej marki samochodem koloru jasnoniebieskiego, jadąc od strony ul. Szosa do Lipian  potrącił przechodzącą przez przejście pieszą.

 

REKLAMA

 

W związku z powyższym KP w Barlinku poszukuje świadków zdarzenia, w tym kierowców z rejestratorami video, którzy mogli zarejestrować poruszający się samochód. Świadkowie mogą kontaktować się w tej sprawie osobiście w KP Barlinek lub telefonicznie dzwoniąc na nr 47 78 24 205 lub 47 78 24 249.

 

KP Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

+28

Guest

Cytuję Guest:
Monitoring miejski nic nie pokazał???Nie wskazał sprawcy???

Ja rozumiem że monitoring może nie uchwycić jakiegoś konkretnego miejsca. Ale ktoś przejechał pewnie z pół miasta, przy okazji prawdopodobnie minął co najmniej kilka monitorowanych obiektów, a nie wiadomo nawet jakiej marki to samochód? Ktoś w ogóle zadał sobie trud żeby to sprawdzić? Pewnie tak jak w Rymaniu lepiej jest poczekać na spokojnie, może właściciel pojazdu sam za jakiś czas zjawi się na posterunku i przyzna do winy, oczywiście po tym jak wytrzeźwieje.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.