pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4)
IGLOKLIMAT Z BARLINKA - KLIMATYZACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Kiedy za oknem biała zima a temperatura spada ostro poniżej zera, miło spędzić czas w ciepłym domu, ogrzać się i zapomnieć na chwilę o trzaskającym mrozie. W tym okresie szukamy optymalnych rozwiązań grzewczych.

Kiedy przyjdzie czas wiosny i skończy się sezon grzewczy, chłodniejsza pogoda może nas zaskoczyć a wieczory w niedogrzanym domu stają się mniej przyjemne, zaś gorące lato powoduje, że trudno nam znieść upały. Idealne rozwiązanie to zapewnienie optymalnych warunków temperaturowych w naszym domu przez cały rok.

Takim rozwiązaniem jest zamontowanie klimatyzacji, która może być wykorzystywana również jako urządzenie grzewcze, zapewniając tym samym komfort życia domowników w okresie jesienno-zimowym. O korzyściach posiadania tego urządzenia w upalne dni, nie trzeba nikomu przypominać, warto jednak pamiętać o kilku istotnych zaletach oraz warunkach użytkowania, aby jakość życia i zadowolenie z posiadania systemu klimatyzacji było na najwyższym poziomie.

Odpowiednio dobrany klimatyzator poprawia jakość powietrza, zapewniając idealną temperaturę oraz wilgotność, co ma szczególne znaczenie dla osób borykających się z takimi dolegliwościami jak astma, dodatkowo, urządzenia posiadające opcję jonizowania powietrza, oczyszczają je z wirusów i drobnoustrojów.

 

barlinek

 

Pamiętajmy jednak, aby cieszyć się urokami korzystania z klimatyzacji, musimy przede wszystkim skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy, która zadba o odpowiedni dobór jednostki, zapewni profesjonalny montaż oraz serwis. Montaż jak i serwisowanie tych urządzeń musi odbywać się w zgodzie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi, dlatego warto zaufać profesjonalistom.

 

Odpowiednią jednostkę pomoże Państwu wybrać i zainstalować firma IGLOKLIMAT z Barlinka.

Już dziś warto zapytać o ofertę i zadbać o swój komfort, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 667 974 310 lub napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pomożemy Państwu w zakupie i montażu klimatyzacji do domu oraz biura.

 

barlinek

IGLOKLIMAT RRV Paweł Cimochowski
ul. Wiśniowa 16d 
74-320 Barlinek
tel. 667 974 310
www.igloklimat.pl 

 

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Pin It