pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
2.8181818181818 1 1 1 1 1 Ocena 2.82 (11)
WYCIECZKA ROWEROWA MOCZYDŁO - ŁOŚNO

Wakacje, wreszcie nadeszły upragnione wakacje. Czas urlopów, wyjazdów i wycieczek. Na jedną z takich wypraw, wybraliśmy się 26 czerwca. Mieszkańcy Moczydła wraz z przyjaciółmi, wyruszyli rowerami do Łośna, mijając po drodze piękne jeziora: Sitno, Moczydelskie, Lubiszewko i Lubie.

 

REKLAMA

Po dotarciu na miejsce i zjedzeniu pysznego posiłku regeneracyjnego z wojskowej kuchni polowej w miejscowym bistro, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni lecz ciekawi dalszych atrakcji, późnym popołudniem dotarliśmy na plac zabaw w Moczydle. Tam czekała na nas kawa i ciasto, a na najmłodszych uczestników wycieczki Elżbieta Smoczyk, która przeprowadziła konkurs czytelniczy.  Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni - Mały Dom Kultury”, nie ustaje w próbach ukazywania czytania, jako przyjemności oraz tworzenia okazji do spędzania rodzinnie czasu z książką. Pani Ela wybrała wyjątkowe książki, które nie pozostawiają młodych ludzi obojętnych.

Nie brakowało śmiechów, wzruszeń a nawet lekkiej „gęsiej skórki”. Spotkaniu w Moczydle towarzyszyło wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku, gry zespołowe, badminton oraz przede wszystkim radość i uśmiech na twarzy, zarówno u dzieci jak i dorosłych.

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.