wtorek 6 grudnia 2022r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.8181818181818 1 1 1 1 1 Ocena 2.82 (11)
WYCIECZKA ROWEROWA MOCZYDŁO - ŁOŚNO

Wakacje, wreszcie nadeszły upragnione wakacje. Czas urlopów, wyjazdów i wycieczek. Na jedną z takich wypraw, wybraliśmy się 26 czerwca. Mieszkańcy Moczydła wraz z przyjaciółmi, wyruszyli rowerami do Łośna, mijając po drodze piękne jeziora: Sitno, Moczydelskie, Lubiszewko i Lubie.

 

REKLAMA

Po dotarciu na miejsce i zjedzeniu pysznego posiłku regeneracyjnego z wojskowej kuchni polowej w miejscowym bistro, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni lecz ciekawi dalszych atrakcji, późnym popołudniem dotarliśmy na plac zabaw w Moczydle. Tam czekała na nas kawa i ciasto, a na najmłodszych uczestników wycieczki Elżbieta Smoczyk, która przeprowadziła konkurs czytelniczy.  Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni - Mały Dom Kultury”, nie ustaje w próbach ukazywania czytania, jako przyjemności oraz tworzenia okazji do spędzania rodzinnie czasu z książką. Pani Ela wybrała wyjątkowe książki, które nie pozostawiają młodych ludzi obojętnych.

Nie brakowało śmiechów, wzruszeń a nawet lekkiej „gęsiej skórki”. Spotkaniu w Moczydle towarzyszyło wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku, gry zespołowe, badminton oraz przede wszystkim radość i uśmiech na twarzy, zarówno u dzieci jak i dorosłych.

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.