BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
STOLIKI WRÓCIŁY NA SWOJE MIEJSCE

W kwietniu pytaliśmy w barlineckim Ratuszu, czy jest szansa, aby na tegoroczny sezon turystyczny do Parku im. Emanuela Laskera powróciły stoliki szachowe. Wówczas poinformowano nas, że po naprawie i konserwacji, wrócą na swoje miejsce.

 

REKLAMA

 

Przypomnijmy, że zdemontowano je w ubiegłym roku. Były mocno zniszczone. Niestety nie tylko, jakby można było podejrzewać, po licznych partyjkach szachowych. 5 lipca, w krajobraz zwanej przez mieszkańców Barlinka „Delty”, ponownie wpisały się stoliki z szachownicami. 

Jak dowiedzieliśmy się w Ratuszu, koszt naprawy trzech blatów szachowych wyniósł 2 814,00 zł (w tym 600 zł koszt montażu przez PGK sp. z o.o.). Miejmy nadzieję, że tym razem nie będą dewastowane, bowiem jest to miejska infrastruktura i za naprawy płacimy wszyscy.

 

M.Przybylska

 

STOLIKI WRÓCIŁY NA SWOJE MIEJSCE

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.