pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
STOLIKI WRÓCIŁY NA SWOJE MIEJSCE

W kwietniu pytaliśmy w barlineckim Ratuszu, czy jest szansa, aby na tegoroczny sezon turystyczny do Parku im. Emanuela Laskera powróciły stoliki szachowe. Wówczas poinformowano nas, że po naprawie i konserwacji, wrócą na swoje miejsce.

 

REKLAMA

 

Przypomnijmy, że zdemontowano je w ubiegłym roku. Były mocno zniszczone. Niestety nie tylko, jakby można było podejrzewać, po licznych partyjkach szachowych. 5 lipca, w krajobraz zwanej przez mieszkańców Barlinka „Delty”, ponownie wpisały się stoliki z szachownicami. 

Jak dowiedzieliśmy się w Ratuszu, koszt naprawy trzech blatów szachowych wyniósł 2 814,00 zł (w tym 600 zł koszt montażu przez PGK sp. z o.o.). Miejmy nadzieję, że tym razem nie będą dewastowane, bowiem jest to miejska infrastruktura i za naprawy płacimy wszyscy.

 

M.Przybylska

 

STOLIKI WRÓCIŁY NA SWOJE MIEJSCE

  

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.