pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
JANOBUSIK ZAWIEZIE CIĘ NA JANOWO

Barlinek jest bardzo atrakcyjnym miastem. Ma do zaoferowania wiele, zarówno jego mieszkańcom jak i turystom. Jest ciekawe krajobrazowo i historycznie, a dodatkowo, mieszkają w nim wyjątkowi, otwarci ludzie. Można zwiedzić to wyjątkowe miejsce z pokładu „JanoBusika” i skorzystać z pięknej plaży zlokalizowanej w OW „Janowo”?

Nasz czerwony busik, swoje regularne kursy rozpocznie już od najbliższego poniedziałku, 12 lipca. Będzie dostępny codziennie (wykluczając dni deszczowe i pochmurne) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Odjazdy zaplanowano co 30 minut, a przystanki znajdziecie w dwóch miejscach – parking GBS (od strony Parku im. Emanuela Laskera) oraz ul. Gorzowska, przy dawnej hali sportowej. Docelowo, kursujemy z i do Ośrodka Wypoczynkowego „Janowo”.

Tylko teraz, mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej promocji! Bilet za przejazd do Ośrodka Wypoczynkowego „Janowo” oraz bilet wstępu na plażę, to jedyne 5 zł. Bilet powrotny na przystanek przy parkingu GBS to koszt 3 zł.

Istnieje też możliwość godzinnego przejazdu turystycznego „Zwiedzamy Barlinek”.  Takie kursy, realizujemy codziennie w godz. 9.00 – 11.00 oraz po godz. 17.00. Maksymalnie, możemy zabrać 13 uczestników. Koszt godzinnego zwiedzania miasta z pokładu „JanoBusika” to 100 zł.

Współpracujemy również z hotelami, pensjonatami i grupami zorganizowanymi. Jeśli chcecie skorzystać z rejsu statkiem po Jeziorze Barlineckim, dowieziemy Was tam bezpłatnie!

 

OW ‘’Janowo’’ - nadesłane

 

JanoBusik

 

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Pin It