BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZNAKI SĄ ZA PÓŹNO USTAWIONE

Prace związane z koniecznością usunięcia awarii sieci kanalizacji ogólnospławnej przy ul. 1-go Maja, na odcinku od ul. Tunelowej do wysokości wjazdu do Gminnej Spółdzielni, rozpoczęły się kilka dni temu, a dokładnie 11 sierpnia.

 

REKLAMA

 

Wówczas, zamknięto odcinek drogi i wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie złe oznakowanie. Informują nas o tym Czytelnicy:

 

„Znaki są za późno ustawione, ciężarówki z naczepami muszą się cofać od poczty przez najbliższe skrzyżowanie, gdzie i tak już stoi sporo aut za nimi…”

Duża tablica informująca o prowadzonych pracach i związanych z tym utrudnieniach, ustawiona jest przy wjeździe do miasta od strony Gorzowa Wlkp. i Lipian.

 

ZNAKI SĄ ZA PÓŹNO USTAWIONE

 

Odmienną sytuację można zastać, jak jedziemy od strony Choszczna. Informacja o ślepej uliczce i pracach ziemnych ustawiona jest zbyt późno. Stwarza to niestety niebezpieczne sytuacje, gdzie „zapędzają się”, nie tylko samochody osobowe ale także ciężarówki z naczepami. Duże auta muszą cofać do najbliższego skrzyżowania, czyli ul. Lipowej. W lepszej sytuacji są samochody osobowe, które mogą zawrócić na parkingu przy GS. Na czas zakończenia prac, a potrwają one jeszcze miesiąc (do 15 września) najlepiej omijajcie ten odcinek miasta.

Informacja od wykonawcy prac dotycząca wprowadzonych zmian:

Objazd od Choszczna do Strzelec Krajeńskich odbywa się ulicami: śródmiejską obwodnicą Barlinka — ul. 31-go Stycznia — ul. Niepodległości — do ul. Strzeleckiej.

Objazd od Strzelec Krajeńskich do Choszczna odbywa się od ul. Strzeleckiej — ul. Niepodległości — ul. 31-go stycznia — śródmiejską obwodnicą Barlinka.

 

M.Przybylska

 

ZNAKI SĄ ZA PÓŹNO USTAWIONE

 

 

Komentarze

+12

Guest

Niech policja zajmie się zaparkowanymi pojazdami po obu stronach i na całej długości ulicy Lipowej. Jadące naprzeciw siebie osobówki muszą manewrować między tymi pojazdami i mijają się dosłownie na żyletki. Ta ulicą uczęszczają również autobusy i busy komunikacji miejskiej jak również ciężarówki "śmieciarki" z MPGK-u, bo w końcu tam jest ich baza. Nie ma takiej opcji że nie będzie tam żadnej kolizji przez cały okres objazdu. Będą wyzwiska, rękoczyny i dochodzenie racji przy udziale tych którzy powinni zadbać o bezpieczny przejazd.
-1

Guest

Cytuję TBM58:
Cytuję Guest:
Jak ktoś jedzxie na pałe,popierdziela 90 albo i więcej .Przy ograniczeniu do 40.To nie zauważa.Więcej mandatów, to i wzrok się poprawi.

*** nie komentarz.Jakie 90?

Proszę Sobie stanąć przy działkach i obserwować
+1

Guest

A to przejście dla pieszych jest teraz najbezpieczniejsze w Barlinku bo nikt nikogo nie potrąci i nie wejdzie prosto pod koła bo on ma pierwszeństwo jechałem nawet nie20km/h i to ledwo z marszu nie patrząc wchodzą a zapominają spojrzeć a to może kosztować zdrowie
-1

TBM58

Cytuję Guest:
Jak ktoś jedzxie na pałe,popierdziela 90 albo i więcej .Przy ograniczeniu do 40.To nie zauważa.Więcej mandatów, to i wzrok się poprawi.

*** nie komentarz.Jakie 90?
+7

Guest

Jak ktoś patrzy ślepo tylko w nawigację lub jedzie na pamięć to może się zdziwić dojeżdżając miejsca prowadzenia robót. No cóż. Może nauka nie pójdzie w las i znów zaczną patrzeć na znaki. Przy okazji mają możliwość poćwiczenia cofania :)
+16

Guest

Jak ktoś jedzxie na pałe,popierdziela 90 albo i więcej .Przy ograniczeniu do 40.To nie zauważa.Więcej mandatów, to i wzrok się poprawi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.