pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Końcem września, początkiem października obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji Niepubliczne Przedszkole „Bratek” zaprosiło do swojej siedziby w Laskowie swoich rówieśników z terenu gminy Barlinek.

 

REKLAMA

  

Na zaproszenie odpowiedziało kilka placówek. Stąd udział w zabawie wzięło wielu młodych ludzi. To dla nich organizatorzy przygotowali gry i konkursy. Było malowanie twarzy, wspólne tańce z panem Loczkiem, był popcorn, wata cukrowa i kiełbaski z grilla. Dla chętnych było ciasto i napoje. Jedno jest pewne. Wszyscy, którzy przybyli do Laskowa świetnie się bawili. A można to prześledzić na prezentowanych zdjęciach.

 

Jacek Słomka  

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.