sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
WALENTYNKOWY BIEG PUCHACZA

Przedostatni bieg z cyklu „Biegu Puchacza”, zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przyzwyczaili już nas do niespodzianek, więc i tym razem ich nie zabraknie. Był Bieg Mikołajkowy, Noworoczny, a teraz zapraszamy na Bieg Walentynkowy.

 

REKLAMA

Wszystkie zakochane pary, które będą chciały wziąć w nim udział, proszone są o to, by przy zapisach wybierać kategorię „Zakochana para”. Wszystko dlatego, że będą na Was czekały walentynkowe niespodzianki. Można też w dniu imprezy, odbierając swój pakiet, zgłosić w biurze zawodów z kim się parę tworzy. Kto wie, czy właśnie na tym biegu ktoś nie znajdzie swojej drugiej połówki? Nie przekonasz się, jeśli razem z nami nie pobiegniesz. Do wspólnego startu zapraszamy też zakochanych w bieganiu!

 

 Bieg wystartuje w niedzielę 6 lutego na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.
Tam też znajduje się meta.

Biuro zawodów czynne: od godz. 9.00

Start dzieci: godz. 10.00

Start główny biegu na 5km: godz. 11.00

 

Oczywiście dla wszystkich uczestników będą medale, herbata i pyszna zupa! Przypomnijmy, że wszystkie pięć biegów w ramach cyklu „Bieg Puchacza”, rozegranych będzie między listopadem 2021 a marcem 2022. Organizatorzy, dają dwie możliwości rywalizacji. Pierwszą jest rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu, jest wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach. Ostatni bieg odbędzie się w sobotę 12 marca.

Do zobaczenia na pięknych trasach Puszczy Barlineckiej!

 

Zapisz się już dziś! Nie czekaj do ostatniej chwili.

 

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

WALENTYNKOWY BIEG PUCHACZA

 

Komentarze

-9

Guest

A test potrzebny przed biegiem czy nie obowiązuje bo nie ma czego się obawiać to impreza nie masowa i na świeżym powietrzu i DDM zachowane.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.