BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (8)
NIEZATAPIALNY W BARLINKU – MUZEUM ZAPRASZA

Kilka dni temu, minęła 110 rocznica zatonięcia najsłynniejszego liniowca „Titanica”. Katastrofa, która przerodziła się w owianą wieloma tajemnicami i teorii spiskowych legendę, wydarzyła się w nocy z 14 na 15 kwietnia 1912. Niezatapialny, majestatyczny transatlantyk brytyjskiego towarzystwa okrętowego White Star Line, zatonął podczas dziewiczego rejsu, po zderzeniu z górą lodową.

 

REKLAMA

 

BOK - Muzeum Regionalne zaprasza Was na spotkanie „Niezatapialny w Barlinku”. 22 kwietnia godz. 17.00 Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.

Tego dnia, będą mogli Państwo wysłuchać prelekcji Igora Kopy, który opowie nie tylko o powstaniu liniowca, ale także o jego tajemnicach, przerażających faktach i jak ta katastrofa, zmieniła zasady bezpieczeństwa morskiego. Dodatkowo, przygotowano wystawę prac malarskich autorstwa Igora (dotyczących Titanica), a także zbiory bibliofilskie i prawdziwe perełki – takie jak oryginalna gazeta, wydana zaraz po katastrofie transatlantyku.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK- nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.