czwartek 1 grudnia 2022r.   imieniny: Długosz, Edmund, Iwa

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
POMOST ZOSTAŁ ODNOWIONY

W  2011 roku, w ramach projektu „Budowa ścieżki rowerowej z Barlinka do Krzynki", wybudowano pomost znajdujący się nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Kilkukrotnie pisaliśmy o jego dewastacji.

 

REKLAMA

 

Do wody wykopywano deski, był malowany przez grafficiarzy amatorów – albo mówiąc krótko, wandali. Dziś, pomost wygląda jak nowy.

Prowadzone tam prace, objęły kompleksową konserwację pokładu i poręczy pomostu. Przed malowaniem uzupełniono też ubytki drewna. Sezon turystyczny przed nami, a Barlinek coraz piękniejszy.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.