Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
KONIEC PUCHAROWEJ PRZYGODY

31 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się mecz w ramach III rundy Pucharu Polski ZZPN. Na boisku spotkali się zawodnicy CRS Pogoń Barlinek oraz Stali Szczecin.

 

REKLAMA

   

Podopieczni trenera Michała Diakowa, chyba nie takiego wyniku się spodziewali, wychodząc tego popołudnia na murawę. Z wielkimi marzeniami o awans, niestety polegli i zakończyli swoją pucharową przygodę. CRS Pogoń Barlinek – Stal Szczecin 0:2.

O tej porażce należy szybko zapomnieć i pokazać się z jak najlepszej strony, na kolejnym ligowym spotkaniu. A ono już niebawem, bowiem w najbliższą sobotę 03 września o godz. 17.00. CRS Pogoń Barlinek, podejmować będzie wówczas drużynę Drawa Drawsko Pomorskie.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+1

Guest

Niestety nasi zawodnicy już od dawna grają w kratkę, brak jest jakiejś stabilizacji, poza tym co mecz to inny skład, napastnicy co mecz to inni jak oni mają się zgrać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.