Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
1.8888888888889 1 1 1 1 1 Ocena 1.89 (9)
W ROLI GŁÓWNEJ POGOŃ BARLINEK

Od samego początku dominowali na boisku i tak pozostało do samego końca. Wysokim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. CRS Pogoń Barlinek późnym popołudniem podejmowała zespół Sokół Suliszewo.

 

REKLAMA

 

Podopieczni Michała Diakowa pokonali drużynę gości aż 8:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Patryk Niedźwiedź (11’, 40’), Łukasz Gieniec (13’), Jakub Zięba (50’, 65’, 87’), Tomasz Kozioł (68’) i Hubert Domański (77’). Mecz komentował spiker barlineckiej Pogoni Jarosław Bednarek.

Kolejny mecz CRS Pogoń Barlinek rozegra w Pełczycach, z tamtejszym Kłosem. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w Pełczycach 25 września. Początek spotkania godz. 15.00.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież