sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
ŻONACI ZNOWU LEPSI

Kiedy inni czuli jeszcze moc sylwestrowej zabawy, oni spotkali się w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych przy ul. Szosowej w Barlinku. 01 stycznia 2023 już roku, punktualnie o godz. 12.00, odbyło się prawdopodobnie pierwsze noworoczne zagranie siatkarskie w Polsce, czyli II Siatkarski Mecz Noworoczny.

 

REKLAMA

 

Po przeciwnych stronach siatki, o puchar przechodni rywalizowały drużyny „Żonatych” oraz „Kawalerów”. Zespół, który wygrał dokładnie rok temu, udowodnił, że wygranej tak łatwo nie da sobie odebrać i ponownie okazał się lepszy. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny „Żonatych”, którzy analogiczne do roku poprzedniego, pokonali „Kawalerów” 3:2. Zwycięzców dopingowały do walki ich żony, które zasiadły na ławkach przeznaczonych dla kibiców. Najlepszym zawodnikiem meczu, okazał się Zdzisław Klocek.

W drużynie „Kawalerów” zagrali: Piotr Jałowicki, Paweł Pietrzak, Tomasz Gierczyński, Marcin Grzelczyk, Jura Gnatczuk oraz Jacek Świderski.

Skład drużyny „Żonatych”: Andrzej Strembicki, Paweł Wieczorek, Zdzisław Klocek, Krzysztof Sałagan, Marek Pękacz oraz Jarek Bednarek.

Organizatorem II Siatkarskiego Meczu Noworocznego był Jarosław Bednarek, który tak jak w roku poprzednim, składa podziękowania zarówno zawodnikom jak i dyrekcji szkoły, za możliwość zorganizowania rozgrywek. Spotkanie sędziował Jacek Bracki, legenda barlineckiej siatkówki. Sponsorem spotkania był Bowling Bar Grzegorz Januszke. Kolejny III już mecz za rok. Zapraszamy na niego nie tylko kibiców, ale też każdego, czy to kawalera czy żonatego, do zasilenia jednej z dwóch drużyn. Może w przyszłym roku to drużyna kawalerów okaże się lepsza? Przekonamy się o tym za 12 miesięcy.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież