Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
FEELING SUMMER CAMP 2023 JUŻ ZA NAMI

Zmęczeni? Może troszkę ale warto było. Był to cudowny, wyjątkowy obóz pełen wielu godzin na salach tanecznych, litrów wylanego potu, łez (ze szczęścia), zabaw integracyjnych, wspaniałej zabawy z różnymi atrakcjami ale przede wszystkim niesamowitą energią i wspaniałą atmosferą, którą tworzyli tancerze, kadra oraz instruktorzy.

 

REKLAMA

Mimo, iż ciało momentami nie pozwalało, nasi tancerze dalej dawali z siebie wszystko. Ich zaangażowanie było widoczne na każdym kroku. Patrząc jak tańczą na sali - duma rozpierała. Dziękujemy Wam, że razem tworzymy tą taneczną rodzinę. Byli z nami instruktorzy z różnych zakątków Polski, którzy sprawiali, że poszerzaliśmy swoje horyzonty, momentami przekraczaliśmy bariery i przyjęliśmy solidną dawkę tanecznej wiedzy.

Arletka, Ewcia, Ania, Asia, Amela, Werka i Kamil – to oni byli wsparciem przez cały obóz dla wszystkich tancerzy. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Na dobrą radę, rozmowę, przyklejony plasterek czy posmarowanie gdy boli lub swędzi.

Serdeczne podziękowania należą się osobom, firmom oraz instytucjom: Wakacje.pl Barlinek, Pyrmo, Nadleśnictwo Barlinek, SEWD, Watex, Tomasz Staszkiewicz - Mini Bus, Krzysztof Osiński. To między innymi dzięki Wam, nasi tancerze będą mieli niesamowite wspomnienia.

No to co? Teraz chwila odpoczynku i zaczynamy kolejny sezon. I z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej FEELINGowej rodziny. Szczegóły znajdziecie na plakatach lub pod tel. 603 681 587.

 

Feeling Dance Group – nadesłane

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.