Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
POLONEZ DLA NIEPODLEGŁEJ – ZAPROSZENIE

Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Barlinek, do wspólnego uczczenia 105-lecia Niepodległości Polski. W najbliższą sobotę 11 listopada o godz. 15.00 zatańczmy na Rynku Miejskim tradycyjnego poloneza. Zapraszamy całe rodziny. Zabierzcie sąsiadów i znajomych.

 

REKLAMA

 

Widzimy się 11 listopada o godz. 15.00 - Rynek Miejski.

 

BUTW – nadesłane

 

 

 

 

Komentarze

+12

Guest

Co roku ten sam scenariusz bez polotu , bez pomysłu , bez zaangażowania z strony ratusza. Szacunek dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku bo ich zaangażowanie pozwala zobaczyć to najważniejsze święto w inny sposób .
Panie burmistrzu czy wieńce pod pomnikiem załatwiają wszystko , czy nie widział pan jak w innych miastach obchodzone jest to radosne święto?? przypominam to święto NIEPODLEGŁOŚCI , z więc święto radosne , a w wydaniu naszego miasta przesiąknięte niepotrzebnym patosem .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież