Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
4.8181818181818 1 1 1 1 1 Ocena 4.82 (11)
200 LAT PANI KRYSTYNO!

W 1923 roku, a dokładnie 18 listopada, urodziła się Krystyna Opolska, która właśnie świętuje swoje setne urodziny. Świętuje i to hucznie, w towarzystwie m.in. najbliższej rodziny. Kilka dni temu, uroczystość odbyła się w jednej z barlineckich restauracji, a 20 listopada w Zakładzie Pielęgnacyjno – Opiekuńczym Szpitala Barlinek sp. z o.o., gdzie Pani Krystyna przebywa na co dzień.

 

REKLAMA

Setne urodziny to wyjątkowy dzień, więc oprócz rodziny w uroczystości wzięli udział m.in. pacjenci Zakładu, personel, Ks. Dziekan Proboszcz kan. Czesław Dobrowolski, Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński i Przewodniczący RM Mariusz Maciejewski. Były prezenty, kwiaty i tort. Szacowna Jubilatka jest we wspaniałej formie, co udowodniła dziękując gościom za życzenia recytacją wiersza.

Redakcja Barlinek24.pl przyłącza się do życzeń, życząc kolejnych lat w dobrym zdrowiu.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież