Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
3.5333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.53 (15)
POŻAR PRZY SZOSIE DO LIPIAN

7 lipca rano, strażacy otrzymali wezwanie do pożaru przy ul. Szosa do Lipian w Barlinku. O wstępne póki co informacje w tej sprawie, zapytaliśmy Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu asp. Piotra Jarosińskiego. 

 

REKLAMA

 

 „O godz 6:24 do SKKP wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu w m. Barlinek po dojeździe pierwszego zastępu potwierdzono pożar hali magazynowej. Na miejscu 10 zastępów. Działania gaśnicze w trakcie”.

 

Więcej informacji podamy po zakończonej akcji gaśniczej. 

 

Aktualizacja godz. 11.00 – Jak powiedział naszej redakcji asp. Piotr Jarosiński - na miejscu pracowało 12 jednostek Straży Pożarnej. Do pożaru zadysponowano: OSP Barlinek, OSP Mostkowo, OSP Lutówko, OSP Sulimierz, 5x JRG Myślibórz, OSP Rychnów, OSP Karsko, OSP Pełczyce. Doszczętnie spłonął warsztat wraz z czterema znajdującymi się w środku pojazdami oraz wiata, pod którą składowane były części karoserii. Strażakom udało się uratować część biurową. Przyczyny pożaru nie są znane, będą ustalane przez Policję, która również była obecna na miejscu zdarzenia.

 

M.Szczerba – Przybylska

 

 

Pożar przy ul. Szosa do Lipian 🚒🚓 #barlinek24 #barlinek #wypadki #pożar

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 6 lipca 2024

 

 

Komentarze

-3

Guest

Cytuję Guest:
Szkoda ,że ten dron nie lata w sezonie grzewczym kiedy jeszcze gorszy czarny dym wydobywa się tam z komina.No ,ale jest pożar i jest sensacja.

Do takiego latania są dedykowane drony. Może nowa władza powoła takie służby
+2

Guest

Szkoda ,że ten dron nie lata w sezonie grzewczym kiedy jeszcze gorszy czarny dym wydobywa się tam z komina.No ,ale jest pożar i jest sensacja.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież