niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Trząsalski Mistrzem Polski
W dniach 13-14 czerwca na stadionie olimpijskim w Słubicach, Jakub Trząsalski zdobył kolejny tytuł Mistrza Polski „LZS” na 800m. Pokonując kolejnego na mecie o ponad 4 sekundy. Czas Jakuba to 1.50,03 – jest to na dzień 21 czerwca -  pierwszy wynik w Polsce i szósty w Europie w kategorii juniora do lat 19.

Minimum Polskiego Zwiazku Lekkiej Atletyki na wyjazd na Mistrzostwa Europy Juniorów które odbędą się w Serbii wynosi 1.49,75 - w tej chwili brakuje 28 setnych sekundy. Wraz z trenerem Wojciechem Szymaniakiem wyjeżdzaja 24 czerca do Wrocławia na miting miedzynarodowy, gdzie chcą powalczyć o wypełnienie minimum PZLA na MEJ.

REKLAMA

Na tych samych zawodach Kamil Wróblewski zdobył brązowy medal w skoku wzwyż w kategorii juniora młodszego:
• 7 miejsce na 800m zdobyła Agnieszka Cimochowska w kategorii juniora.
• 7 miejscena 800m zdobyła Paulina Furmańska w kategorii juniora młodszego.
• 9 miejsce na 1500m zdobyła Julia Michałowska w kategorii juniora młodszego.
• 13 miejsce na 200m zdobyła Alicja Stawicka w kategorii juniora młodszego.

Image

Poza konkurem wystartowali na tych zawodach jeszcze Patryk Hładuniuk 800m – 2.04,68 i Piotr Mucha 800m – 2.05.97 uzyskując kolejno 1 i 2 wynik w polsce w kategorii 14 latków, co jest obiecujące na przyszłość.

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.