niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
KP Barlinek
Policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali 26-letniego Jacka W., który w trakcie interwencji domowej zaatakował dwóch funkcjonariuszy. Awanturnik odpowie teraz przed sądem za czynną napaść, naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie mundurowych. Dyżurny z komisariatu w Barlinku otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej.

Ojciec alarmował, że jego nietrzeźwy syn zachowuje się agresywnie, wybił szybę w drzwiach oraz grozi domownikom. Po przybyciu na miejsce patrol, gdy tylko pojawił się w drzwiach zastał młodego, agresywnego mężczyznę, który nagle kopnął jednego z policjantów zamykając przed nim drzwi do mieszkania. Policjanci ponownie weszli do mieszkania i próbowali załagodzić spór miedzy domownikami, lecz Jacek W. nie reagował na polecenia policjantów.

REKLAMA

Mężczyzna był tak agresywny, że w pewnym momencie wziął do ręki kawałek rozbitego szkła i zaczął grozić policjantom. W trakcie obezwładniania napastnika Jacek W., u jednego z policjantów dokonał naruszenia nietykalności cielesnej, wkładając palce do oka, a drugiego policjanta kopnął w biodro oraz próbował dusić za szyję.

Wyniku zdarzenia mundurowi doznali ogólnych potłuczeń, otarcia naskórka, szyi, przedramienia, oraz dłoni. Jacek W. został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 1,10 promila. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj, kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Za czynną napaść na funkcjonariuszy Kodeks Karny przewiduje karę
do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Agnieszka Strzemecka, KPP w Myśliborzu

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.