BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kolejne utonięcie
W poniedziałek, 27 lipca, z jeziora Barlineckiego wyłowiono topielca. Jak udało nam się dowiedzieć, ofiara pochodziła z Gorzowa Wlkp. W Barlinku przebywał w związku z imprezą organizowana przez zakład, który go zatrudniał. Po jej zakończeniu, mężczyzna postanowił jeszcze do domu nie wracać.

W pewnym momencie, najprawdopodobniej poszedł się wykąpać. Zakończyło się to dla niego tragicznie. Jest to już druga ofiara wody w Barlinku, w odstępie kilku dni. Dlatego apelujemy do wszystkich korzystających z kąpieli o ostrożność i rozwagę.

REKLAMA

Kategorycznie odradzamy pływanie pod wpływem alkoholu. Oby nie dochodziło już do kolejnych tragicznych zdarzeń. To ostatnie wyjaśniają policjanci i prokurator.
sj

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.