niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Turniej charytatywny
18. grudnia w Choszcznie odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej. Wzięło w nim udział sześć zespołów. Zagrali w nim zawodnicy ekstraklasy, pierwszej, trzeciej i czwartej ligi. Nasi zawodnicy zajęli w turnieju szóste miejsce.

Jednak nie o wyniki w nim chodziło. Zebrane w trakcie turnieju, kilka tysięcy złotych, trafiło do dwójki chorych dzieci Gabrysi i Maćka, na dalsze ich leczenie.

Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy Arki Gdynia, którzy w finale pokonali Gwiazdy Wielkopolski 6:3. Trzecią lokatę zajął Piast Choszczno, czwartą reprezentacja Choszczna, piątą Dream Team, a szóstą Pogoń Barlinek.

REKLAMA

Organizatorami II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Choszczna byli Urząd Miejski w Choszcznie, M. Wachowicz, B. Drewicz, M. Gałwa, P. Kaczor.

js

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież