BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Samotny Mandaryn
Do napisania tej wiadomości zachęcił mnie dzień Walentego. Mimo panującej zimy czas pomyśleć o wiośnie, a zwłaszcza o godach i rozmnażaniu. No właśnie... i tu dochodzę do sedna sprawy. Wspominając chwile spędzone w Barlinku myślę o tym przepięknym, aczkolwiek samotnym mandarynie z Jeziora Barlineckiego.

A może trzeba pomyśleć o samiczce mandarynce dla tego małego cuda natury. Nie wiem czy to wykonalne, ale sprawdziłam: koszt samiczki 150,00 zł (aukcja allegro, więc może trochę więcej)… deklaruję część środków na ewentualną realizację pomysłu.

REKLAMA

Oczywiście liczę też na fachową pomoc wspaniałego ornitologa Pana Piotra Adamioka. Wiem też, że samiczka kiedyś była, ale tylko 11 dni. Może warto spróbować jeszcze raz…

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Zachęcamy do dyskusji. Na naszym jeziorze możemy spotkać jeszcze samotnie pływającą samice rożeńca.

Foto: Marek Kupczyński

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.