Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Korupcja
Były obserwator piłkarski PZPN Mirosław J. z Barlinka jest 90. osobą zatrzymaną w związku ze śledztwem w sprawie korupcji w piłce nożnej. Zatrzymania dokonali wrocławscy policjanci dziś rano. Mirosław J. jeszcze dziś zostanie przewieziony do Wrocławia, gdzie zostanie przesłuchany.

Prokuratorzy przedstawią mu zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jeżeli pójdzie w zaparte, to prokuratura najpewniej wystąpi o areszt tymczasowy. Jeżeli się przyzna, zostanie zwolniony.

Źródło: www.gs24.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.