BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Grupa Taneczna FEELING
W ubiegłą sobotę Grupa Taneczna FEELING rezprezentujaca Barlinecki Ośrodek Kultury po raz drugi wzięła udział w prezentacjach tanecznych „A Teraz My” w Szczecinie. Impreza ta cieszy się ogromną popularnością wśród zespołów z naszego województwa, co świadczy o ilości występujących tam zespołów.

Muszę przyznać, że w tym roku konkurencja nie spała i było na prawdę z kim walczyć. Będąc tam rok temu mogliśmy się spodziewać, iż nie będzie wcale łatwo, dlatego też ostro przygotowywaliśmy się do tego występu. Jako pierwszy na start stanął FEELING III czyli grupa, która pierwszy raz wzięła udział w konkursie- nasz najmłodszy nabytek ( niektóre osoby chodzą do zespołu od września) i swoim układem pt. „Na peronie” zachwycili zarówno całą publiczność, starsze koleżanki i kolegów z zespołu oraz samego trenera.

W swojej kategorii (13-15 lat) mieli aż 16 zespołów, czyli nie łatwy orzech do zgryzienia, tym bardziej, że konkurowali z zespołami starszymi od siebie zarówno w kwestii stażu jak i wieku. Ciężka praca nie poszła na marne i tak FEELING III po zaciętej walce otrzymuje WYRÓŻNIENIE (praktycznie 4 miejsce). Ogromna radość i wiele pozytywnych pochwał na temat zespołu.

REKLAMA

Drugi start to już bardziej doświadczona młodzież, czyli FEELING I w układzie pt. "Lustra" w ich kategorii (powyżej 16 lat) do walki stanęło 12 zespołów, w tym zespół, który w ubiegłym roku zajął pierwsze miejsce i to już była klasa mistrzowska. Występ FEELINGU sprawił, iż trener otrzymał wiele gratulacji za pomysł i samą choreografie od dyrekcji i koleżanek po fachu a zespół wiele pochwał na temat znakomitego show.

Kiedy z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki obejrzeliśmy pokaz duetu – Mistrzów Świata w kategorii jazz (wrażenie niesamowite) i jak się okazało byli to tancerze jednej formacji z którą właśnie walczyliśmy. Po tej tanecznej uczcie usłyszeliśmy werdykt jury: III Miejsce Grupa Taneczna FEELING z Barlinka. Oszaleliśmy z radości. Pierwsze miejsce zdobył zespół ze Szczecina – wielokrotny Mistrz Polski a miejsce drugie zespół ze Stargardu Szczecińskiego.

Jak widać pokazaliśmy, iż w małym mieście, też można stworzyć coś, co będzie na dobrym poziomie i może stanąć do walki z dużymi ośrodkami tanecznymi. I jak tutaj nie być z nich zadowolonym?!

Do konkursu zespół przygotowywali: Kamil Fabich i Magdalena Adamiok.

W tym miejscu pragnę podziękować staroście myśliborskiemu Panu Andrzejowi Potyrze za pokrycie kosztów przejazdu zespołu, Pani Bogusi Majocha za uszycie wspaniałych kostiumów tanecznych, Panom Bogdanowi Czerniak, Edwardowi Skałeckiemu, Radkowi Szajdzie, Gieniowi Skoczylasowi, Grzesiowi Janusowi, Paniom Elżbiecie Niepiekło i Grażynie Fabich, którzy w ogromnym stopniu przyczynili się do naszego sukcesu, oraz moim tancerzom za ducha walki, „kawał dobrej roboty” i wzajemną pomoc.

Dumny, zadowolony, szczęśliwy Trener.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.