BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kryminałki
- Na ulicy Lipowej policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Barlinka, którzy z hotelu Staropolskiego, dokonali kradzieży siedmiu sztuk metalowych stempli budowlanych o wartości 560 złotych. Skradzione przedmioty odzyskano i wróciły one do właściciela. Za kradzież, amatorom cudzego mienia, grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- Tuż przed północą, 13. kwietnia, zatrzymano złodzieja, który wcześniej dokonał kradzieży 28. sztuk prętów metalowych zbrojonych, o długości 4 metry. Czynu tego dokonano z terenu budowy sklepu Lidl, przy ul. 31 Stycznia.

REKLAMA

Złapany mieszkaniec Barlinka, znajdował się pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.