BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Parkować można wszędzie
Czy można zaparkować tuż przed wejściem do Domu Towarowego? Okazuje się że tak! Słupki betonowe można przecież ominąć. Publikujemy kolejne zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika. Zrobiłeś zdjęcia autodrania, prześlij je do naszej redakcji. Może w ten sposób poprawimy bezpieczeństwo w ruchu drogowym, na terenie miasta.

 

REKLAMA

Image Image ... i kolejne 2 zdjęcia: Image Image następne nadesłane zdjęcia... Image Image Image Image Image

Od Redakcji
Temat parkowania poruszyliśmy na prośbę czytelników. Artykuły które były na stronie głównej można odszukać w aktualnościach ("Kolejny raz to samo przejście").

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.