Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nowa siedziba
W dniu 3.09.2007 - pierwszym dniu nowego roku szkolnego, odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół oraz części Przedszkola Miejskiego nr 1. Nowe lokale uzyskano dzięki remontowi piętra budynku zajmowanego wcześniej przez zlikwidowane Liceum Ogólnokształcące przy ulicy Leśnej.

 

Remont został sprawnie wykonany przez firmę pana Tadeusza Przybyłka. Po kilku pracowitych dniach związanych z przeprowadzką będzie można rozpocząć nowy rok szkolny w ładnych i przestronnych salach.

Jednak nie wszystkie sprawy udało się załatwić na czas. Przedszkole i ZEASz nie dysponują obecnie żadną linią telefoniczną. Telekomunikacja Polska mimo wcześniejszego uzgodnienia, terminu przeniesienia linii nie dotrzymała.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/zaes/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.