BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
MAZOWSZE
W środę, 6 lutego br. byliśmy świadkami wspaniałego występu zespołu "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego. Sala Barlineckiego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi.

 

Przez cały wieczór nie milkły brawa i aplauzy dla artystów. Ponad godzinny występ "Mazowsza" spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem widzów. Występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" był niezapomnianą lekcją folkloru.

{jgflv file:=[kukulka.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

{jgflv file:=[gaj.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]} 

{jgflv file:=[podpis.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.