Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pojadą do Monachium
Kończy się trzeci turnus indywidualnej szkoły piłki nożnej prowadzonej przez Czecha Milana Zaplatilka. Kilkudziesięciu młodych piłkarzy z Polski, Czech i Stanów Zjednoczonych codziennie pod okiem trenerów ćwiczyło swoje umiejętności.

 

Po zakończeniu czwartego turnusu, czwórka najlepszych pojedzie na tydzień do Monachium, aby tam trenować w słynnym Bayernie.

REKLAMA

Seredcznie zapraszamy 2 sierpnia, Rynek godz. 12.00 na uroczyste zakończenie trzeciego turnusu obozu piłkarskiego z cyklu SOCCER SKILLS. W programie: konkursy, gry i zabawy dla dzieci, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/milan2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.