pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 8 marca 2021r.   imieniny: Beata, Jan, Julian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

12 stycznia w sali konferencyjnej Barlineckiego Ośrodka Kultury, już po raz XXIII wręczono nagrody Złotej Barlineckiej Gęsiarki. W tym roku, te prestiżowe wyróżnienia były przyznawane bez posiedzenia specjalnej kapituły, która przez wiele lat wybierała tych, którzy mają specjalny udział w rozwoju Gminy Barlinek. Kapituła, jednogłośnie rozwiązała się w roku ubiegłym.

Złote Barlineckie Gęsiarki za rok 2017 przyznał sam Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, który jednocześnie podziękował szacownej kapitule za wiele lat wspaniałej pracy. Po raz trzeci w historii wzięto również pod uwagę głosy mieszkańców Barlinka, którzy w specjalnej ankiecie mogli wskazać kandydata do Złotej Barlineckiej Gęsiarki.

Uroczystą Galę poprowadziła Katarzyna Budzeń, która na wstępie powitała przybyłych gości. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili m.in. Mariusz Norsesowicz - Wicestarosta powiatu myśliborskiego, Ferdynand Łukasik - Przewodniczący Rady powiatu myśliborskiego wraz z radnymi, Mariusz Maciejewski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Barlinku wraz z radnymi, Jerzy Kolorewicz - Prezes Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gorzowie Wlkp., Stanisław Owczarek – Dyrektor Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gorzowie Wlkp., Maciej Michalik – Prezes Organizacji Przedsiębiorców Barlinek.

REKLAMA

W trakcie uroczystości wręczono specjalny Certyfikat, potwierdzający przyjęcie Organizacji Przedsiębiorców Barlinek do grona członków Zachodniej Izby Przemysłowo - Handlowej w Gorzowie Wlkp.

Złote Barlineckie Gęsiarki 2017
Spółdzielnia Socjalna Promocjone.com
za pasję, chęć działania, pomoc małym i średnim firmom w zakresie kampanii reklamowych oraz promocję Barlinka
Gospodarstwo Rolno – Szkółkarskie OMORICA Anna i Bernard Kostrzewscy
za prężną działalność, dynamiczny rozwój i osiągnięcia w zakresie stworzenia oferty roślin szkółkarskich
Bukowa Przystań Helena i Zygmunt Głuchowscy
za działalność i wkład w rozwój branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej Barlinka

Dyplom Złotej Barlineckiej Gęsiarki 2017
Restauracja Strzelecka 18 Małgorzata Wojtaś – Frankowska i Jerzy Frankowski
za stworzenie nowego, atrakcyjnego miejsca na gastronomicznej mapie Barlinka
Szpital Barlinek Sp. z o.o Dzienny Dom Opieki Medycznej
za stworzenie nowej usługi skierowanej do seniorów w zakresie opieki i rehabilitacji
MG CONSULTING Magdalena Górczyńska
za realizację inwestycji – budynku usługowego w Barlinku i atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni publicznej (ul. Staromiejska 1)

Ambasador Barlinka 2017
Fundacja JA Joy Aim Kamila Rogut - Szkudlarek
za podejmowanie i wspieranie działań w zakresie upowszechniania profilaktyki zdrowotnej oraz promocję Barlinka

Goście, którzy przybyli na uroczystość mieli okazję wysłuchać życzeń przesłanych przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza a także obejrzeć prezentację multimedialną Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, przedstawiającą zrealizowane inwestycje, tych w trakcie realizacji oraz planowanych na rok 2018.

monikary

 

Pin It

Komentarze

+2

Guest

Cytuję JoannaR:
Mniejszej sali w Panoramie nie było? Z roku na rok coraz gorzej. A szkoda bo kiedyś impreza była super. A teraz?

Z tego co pamiętam był kiedyś pomysł na Gęsiarki w dużej sali widowiskowej chyba z 10 lat temu, ale 80-100 osób nie wypełniło i wyszło co najmniej ubogo i chyba dla tego odstąpiono... Z resztą nie o frekwencje chodzi, liczą się zwyciezcy, efekt promocji to 4 tys odsłon na portalu, tv, gs24 itp.
+3

Guest

Poważne wyróżnienie tylko zależy od nas jak to traktujemy, nie widzę problemu, za rok postaraj się zrobić coś dla ludzi a nie hejtować to może cie zauważą, a co do naszych firm budowlanych to garaż budowała mi firma z Myśliborza a dach firmy wyremontuje gościu ze Strzelec bo takie mamy zainteresowanie pracą i ceny
+5

Guest

Też mam pasję, chęć do działania i pomagam małym i dużym ludziom czy w przyszłym roku dostanę Złotą Barlinecką Gęsiarkę? A dyplom za inwestycję na ul. Staromiejskiej 1 to żenada. Ta część miasta wypiękniała dzięki tej inwestycji!
+8

Guest

Kapituła rozwiązała się bo Burmistrz chciał zrobić z nich marionetki do przyklepywania swoich wyborów, powoli odbiera się Barlinkowi jego dziedzictwo, marginalizuje. Niedługo wszystkie uroczystości będą organizowane w Burmistrza gabinecie, bo tylko tylu będzie uczestników.
Miejmy nadzieje, ze nie zdąży zrobić z Barlinka Myśliborza .
-9

Guest

Cytuję Guest:
Była to zawsze uroczystość przedsiębiorców a stałą się miasta. Ponownie dostał gęsiarkę hotel , za promocje miasta--ciekawe jak promuje . Gdzie są różne firmy budowlane , które zatrudniają ludzi z Barlinka i remontują oraz upiększają Barlinek

Przedsiębiorców??? To zawsze organizował burmistrz. Kapituła pełniła tylko role doradcza. Ale jak moglismy wczoraj usłyszeć, postanowila sie rozwiazac. Nie widza juz nikogo, komu mogliby przyznac gesiarke.
+20

Guest

Była to zawsze uroczystość przedsiębiorców a stałą się miasta. Ponownie dostał gęsiarkę hotel , za promocje miasta--ciekawe jak promuje . Gdzie są różne firmy budowlane , które zatrudniają ludzi z Barlinka i remontują oraz upiększają Barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.