wtorek 24 kwietnia 2018r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

barlinek

Na kolejne utrudnienia w ruchu samochodowym muszą się przygotować mieszkańcy miasta. Po wyłączeniu z ruchu części ulicy Ogrodowej, na Rondzie Bankowy rozpoczęły się prace ziemne, które w efekcie pozwolą na wymianę zarwanych rur kanalizacyjnych zlokalizowanych około 6 metrów pod ziemią.

W związku z tymi drugimi pracami wprowadzono w części miasta zmiany w organizacji ruchu. Na ulicy Lipowej nie można parkować samochodów.

 

REKLAMA

 

O objazdach informują znaki drogowe. Trzeba zwracać na nie uwagę. Szczególnie w porze największego nasilenia ruchu samochodowego i pieszego.

js

 

Komentarze  

0 #14 Guest 2018-04-16 11:38
Czy ktoś orientuje sie jak długo jeszcze to potrwa? Konrety proszę.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #13 Guest 2018-04-11 14:13
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Najlepsza jest ta karteczka z informacją o zakazie parkowania. Który kierowca zastosuje się do obwieszczenia ?

Zapewne ten który czytać ze zrozumieniem potrafi :-)

pod warunkiem, że ją dojrzy!

Jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem to w jednym z komentarzy czytelnik napisał, że na wjeździe na ulice Lipową od strony ul 1- Mają stoi znak zakaz postoju i zatrzymywania się, jeśli Ktoś umie czytać znaki nie musi czytać karteczek na drzewach.

Morał jest taki, zanim dodasz komentarz do artykułu przeczytaj go uważnie jak i komentarze innych czytelników.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 #12 Guest 2018-04-11 05:05
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Najlepsza jest ta karteczka z informacją o zakazie parkowania. Który kierowca zastosuje się do obwieszczenia ?

Zapewne ten który czytać ze zrozumieniem potrafi :-)

pod warunkiem, że ją dojrzy!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #11 Guest 2018-04-10 21:21
Tak sobie patrzę na te fotki i tak sobie myślę jak jesteśmy bez wyobraźni jeśli chodzi o bezpieczeństwo.Ludzie pracujący bez kasków i przechodnie spacerujący w zasięgu żurawia.Gdyby coś się stało to kto by wziął odpowiedzialność za wypadek?
*** Czysta partyzantka wstyd.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #10 Guest 2018-04-10 20:01
Cytuję Guest:
Najlepsza jest ta karteczka z informacją o zakazie parkowania. Który kierowca zastosuje się do obwieszczenia ?

Nie wiem, jak od Szpitalnej, ale od 1-go Maja na wjeździe w Lipową pojawił się znak "zakaz zatrzymywania i postoju". Wystarczy nie jeździć na pamięć ;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 #9 Guest 2018-04-10 19:10
Cytuję Guest:
Tylko co znami mieszkancami nikt nas niepoinformowal ze to taki halas bedzi


- Puk, Puk!
- Kto tam?
- To ja, Pan burmistrz Dariusz, przepraszam , że przeszkadzam ale planujemy remont kanalizacji na "rondzie bankowym" przewidziane będą utrudnienia w ruchu pieszym i samochodowym, będzie również głośniej niż zwykle, czy wyraża Pan/Pani zgodę a może lepiej odłożyć remont na bardziej dogodny termin lub czekać kiedy kanaliza wybije do góry i "rondo Bankowe stanie się rondem "***"
Zawsze znajdzie się jakaś maruda Której nawet skowronki na wiosnę przeszkadzają!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
-38 #8 Guest 2018-04-10 16:19
Tylko co znami mieszkancami nikt nas niepoinformowal ze to taki halas bedzi
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #7 Guest 2018-04-10 16:13
Cytuję Guest:
Najlepsza jest ta karteczka z informacją o zakazie parkowania. Który kierowca zastosuje się do obwieszczenia ?

Zapewne ten który czytać ze zrozumieniem potrafi :-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 #6 Guest 2018-04-10 14:11
Masakra ludzie *** się chce jak się czyta te komentarze. Ciągle źle ciągle krytyka ciągle narzekania. Przecież logiczne ze żeby było dobrze z infrastrukturą to czasami trzeba pocierpiec. Jak dobrze ze co niektórzy nie mieszkają w naprawdę dużym mieście.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #5 Guest 2018-04-10 12:36
Najlepsza jest ta karteczka z informacją o zakazie parkowania. Który kierowca zastosuje się do obwieszczenia ?
Cytować | Zgłoś administratorowi